_____

На запрошення Котелевської районної організації партії «Рідне місто» очільник партії Олександр Удовіченко зустрівся із її членами і симпатиками.

Котелевська організація дуже добре спрацювала на місцевих виборах 2015 року, що дозволило ввести до районної ради сім депутатів від «Рідного міста» і обрати однопартійця Василя  Тимошенка її головою. Тож і розмова з Олександром Удовіченком була предметною – про суспільно-політичне життя Котелевщини. Тим більше, що на зустріч завітали представники майже всіх сільських громад краю.

Дуже теплою і щирою назвала зібрання голова районної організації партії «Рідне місто» Світлана Редчиць.

«Ми обговорили багато різних тем, – сказала вона: недоліки нинішнього виборчого закону, зокрема те, що кандидат у депутати, який виграє вибори в окрузі, сходить із дистанції, тому що його партія не набрала необхідних голосів. Також болючу проблему відтоку кадрів за кордон і, звісно,  проблему ремонту доріг. Відчувалося, що Олександр Васильович розуміється у всіх питаннях, що він – не голослівний політик, а господарник, який проникає в суть».

Олександр Удовіченко пересвідчився, що навколо партії «Рідне місто» на Котелевщині гуртуються досвідчені люди – керівники фермерських господарств, агрофірм, які звикли мати справу з конкретними діями. Тому головним на зустрічі стала тема зміцнення авторитету районної партійної організації, посилення її готовності до наступних виборів у місцеві органи влади. І хоча нині не можна сказати точно, будуть вони достроковими чи у визначений законодавством час, робота з кадрами, яких потрібно висувати від партії «Рідне місто» в об’єднані територіальні громади чи сільські ради, районну і обласну ради, має вестися вже сьогодні й бути послідовною.