Горішньоплавнівська міська організація

Горішньоплавнівська міська організація Політичної партії «Рідне місто», відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України  повідомляє, що 17.09.2020 року […]

Кременчуцька районна організація

Кременчуцька районна організація політичної партії «Рідне місто» проводить свою конференцію по висуненню кандидатів у депутати до Кам’янопотоківської, Омельницької, Піщанської та […]

Розмова із Сергієм Степановим

На майданчику ГО “Справа всіх. Приєднуйся!” розмова із головою Харківського обласного осередку ПП “Рідне місто” Сергієм Степановим про підприємництво та демографію на Лозівщині.

Місцеві вибори-2020 у цифрах і фактах

Центральна виборча комісія призначила на 25 жовтня вибори до органів місцевого самоврядування. Найголовніша їх особливість у тому, що волевиявлення відбуватиметься в умовах нового адміністративно-територіального поділу. Що іще потрібно знати про місцеві вибори, зокрема на Полтавщині?

Посібник для тих, хто хоче робити добро

Днями відбулася презентація книги лідера політичної партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка «Назустріч вітру». Це — не мемуари, не автобіографія. Це — погляд на певні періоди свого життя. Погляд людини, досвід якої і її репутація дають право поділитися думками з іншими.