Робити добро для людей, нести їм радість

Руденко Владислав Григорович – засновник ресторанно-готельного комплексу «Глухомань», голова громадської організації «Добрі справи в Україні», кандидат в депутати Полтавської обласної ради по третьому територіальному виборчому округу

Новий корпус Кротівщинської ЗОШ гостинно відчинив двері школярам

Будівництво розпочалося 17 жовтня 2019р. Не минуло й року, як новий корпус школи гостинно відчинив двері гомінливим школярам.

НЕБАЙДУЖИЙ,- Григорій Рибачов про Миколу Горба

Директор СФГ «Світанок», депутат Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» Горб Микола Миколайович разом з Оржицькою районною організацією політичної партії «Рідне місто» планує взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

«Турбота про дітей – серед наших головних пріоритетів»

Учасники фотоконкурсу «Селфі з моїм домашнім улюбленцем» отримали подарунки від Зіньківської районної організації політичної партії «Рідне місто». Її голова Андрій Удовиченко запевнив, що така акція не одноразова, турбота про дітей — серед пріоритетів партії.

Знаю, як зробити краще

Я і мої однодумці не рвемося до посад, у нас більше відповідальності, ніж амбіцій. Це – важка повсякденна робота, особливо в органах місцевого самоврядування, адже сьогодні треба займатися господарськими справами.