НЕПОРУШНИМИ ЛИШАЮТЬСЯ ПРИНЦИПИ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОФЕСІЙНОСТІ

Лідер за своєю сутністю, досвідчений управлінець, консолідатор, людина слова, надійний і відповідальний, патріот свого краю. Людей з таким переліком чеснот небагато, та все ж вони є.

О. Удовіченко: «У нас є відчуття того, що ми недаремно об’єдналися у велику команду»

«Моя мета була і завжди залишається — не спочивати на лаврах, не купатися в променях слави, а постійно підтверджувати результат і позитивно примножувати його. Отоді й буде видно, хто ти є, яка в тебе команда, що ви плануєте робити сьогодні і завтра».

На конференції обласної організації політичної партії «Рідне місто» затвердили списки кандидатів у депутати

На конференції Полтавської обласної організації політичної партії «Рідне місто» затверджували списки кандидатів у депутати обласної і районних рад

Професіоналізм — гарантія результату

5 вересня в Україні стартувала виборча кампанія. Які шанси має політична партія «Рідне місто» на представництво в органах місцевого самоврядування? Про це розмірковує лідер партії, голова однойменної депутатської фракції в Полтавській обласній раді Олександр Удовіченко.

«Рідне місто» підтримало «Полтававодоканал»

Програму фінансової підтримки комунального підприємства обласної ради «Полтававодоканал» на 2021-2025 роки ухвалили на засіданні тридцять четвертої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Та попереду питання передачі підприємства у власність Полтави.

На стадіоні «Динамо» — нові волейбольні майданчики

Стадіон «Динамо» почав перевтілюватися на сучасний спортивний об’єкт чотири роки тому. Впродовж цього часу було повністю перебудоване велике футбольне поле, збудоване мале, тепер до цих споруд додалися волейбольні майданчики. Ініціатором усіх цих змін стали члени команди “Рідного міста”

«Рідне місто» має бути в усіх місцевих органах влади

Політична партія «Рідне місто» має більше 200 своїх представників в органах місцевого самоврядування Полтавщини. Це — аграрії, підприємці, педагоги, промисловці, медики, працівники культури, комунальної сфери, одним словом, люди з досвідом, господарники. Після місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня, їх має стати більше. У цьому переконаний лідер партії «Рідне місто», голова депутатської фракції в Полтавській обласній раді Олександр Удовіченко.

Олександр Удовіченко: «Партія «Рідне місто» має право іти до людей»

У переддень початку нової виборчої кампанії лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко розповідає про те, якими були ці п’ять років каденції в органах місцевого самоврядування, які ризики можливі в ході адміністративно-територіальної реформи і які переваги партії перед іншими політичними проектами.

Відгуки на книгу Олександра Удовіченка «Назустріч вітру»

«Цінність книги «Назустріч вітру» в тому, що вона дає ключ до розуміння особистості… Найголовніше — розмисли про те місце, де повинен бути керівник, яким він повинен бути… Суть книги — у кожного, хто задіяний у суспільній роботі, має бути команда».