Політична партія «Рідне місто» — команда лідерів

Команда партії «Рідне місто» — це люди, об’єднані на ментальному рівні, котрі мають спільні моральні якості. Тут є і молодь, і ті, в кого за плечима довга життєва дорога. Тут люди різних професій і сфер діяльності. Одні мешкають у великих містах, інші — у сільській місцевості. Разом вони тому, що прагнуть поліпшити життя всіх саме там, де живуть.

Мені вдалося допомогти багатьом людям

Кандидат у депутати Полтавської обласної ради Роженко Олександр Анатолійович, генеральний директор ТОВ «Торговий дім – Укртатнафта», голова депутатської фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді, заступник голови депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури

Мрію про комфортне життя для мешканців рідного міста

Кандидат у депутати Полтавської обласної ради Фещенко Олег Володимирович — голова Кременчуцької міської організації політичної партії «Рідне місто»

Полтавці повинні отримати гідну соціальну підтримку

До Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» (№14 у виборчому бюлетені) по першому територіальному виборчому округу балотується голова обласної партійної організації Олександр Миколайович Коваль (№12 у списку). Роздуми про медичну й соціальну сфери, а також про рішення взяти участь у місцевих виборах — в інтерв’ю Олександра Коваля.

Люблю, щоб справа мене захопила

Сергій Миколайович Тарасов, заступник директора філії «Глобинський цукровий завод ТОВ «Цукорагропром», кандидат в депутати Полтавської обласної ради по восьмому територіальному виборчому округу

Полтавці повинні отримати гідну соціальну підтримку

До Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» (№14 у виборчому бюлетені) по виборчому округу №1 балотується голова обласної партійної організації Олександр Миколайович Коваль (№12 у списку). Що було зроблено в соціальній сфері Полтавщини свого часу, яка ситуація нині та які зміни пропонує команда «Рідного міста» — в інтерв’ю Олександра Коваля.