НИНІ «РІДНЕ МІCТО» АКТИВНО ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Помітно це навіть на зовнішньому рівні. Від Гадяча до Лубен, від Полтави до Семенівки в партії повинні бути певні єднаючі риси. Тому команда «Рідного міста» отримала нову символіку в насичених синьо-жовтих барвах. Це поєднання означає відкритість і стабільність.

Працювати на благо людей

Андрій Андрійович Гудзенко – пройшовши шлях від простого вчителя, районного посадовця до керівника обласного масштабу, всіма своїми діями і вчинками довів важливу життєву істину ─ за будь-яких обставин залишатися людиною

Визнаний лідер громади

Олексій Бовдир – директор СТОВ «Скіф», високопрофесійний, цілеспрямований керівник, який не лише прагне високих фінансово-економічних результатів, а й приймає зважені та оперативні управлінські рішення, враховуючи інтереси працівників.

На конференції диканського осередку партії «Рідне місто» визначилися з кандидатами в депутати

У Диканьці на конференції районної організації Політичної партії “Рідне місто” висунули і затвердили єдиний та територіальні списки  кандидатів у депутати

Від Великобагачанського «Рідного міста» ─ 35 кандидатів у депутати

17 вересня Великобагачанська районна організація політичної партії «Рідне місто» провела конференцію. Відповідно до рішення зборів висунули 35 кандидатів у депутати місцевих рад.

«Рідне місто» зібрало керівників районних політорганізацій та штабів

Питання участі партії “Рідне місто” у місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня цього року, та формування списків кандидатів у депутати рад різних рівнів обговорили на нараді з керівниками районних партійних організацій та начальниками виборчих штабів.

«Рідне місто» прийматиме рішення відповідно до потреб громади

У своїй виборчій програмі політична партія «Рідне місто» акцентує увагу на тому, що її представники, прийшовши в органи місцевого самоврядування, спочатку вивчатимуть можливості реалізації основних напрямків розвитку освітньої галузі, виявлятимуть основні проблеми навчальних закладів і визначатимуть способи їх вирішення лише порадившись з громадою.