НЕБАЙДУЖИЙ,- Григорій Рибачов про Миколу Горба

Директор СФГ «Світанок», депутат Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» Горб Микола Миколайович разом з Оржицькою районною організацією політичної партії «Рідне місто» планує взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Микола Горб привітав медичних сестер

З нагоди Міжнародного дня медсестри депутат Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» Микола Горб привітав працівниць Оржицької районної лікарні та амбулаторії з професійним святом.

Вшанували пам’ять визволителів

З нагоди 75-річчя з у Другій світовій війні 9 Травня в дендропарку с.Заріг Оржицького району відбулося покладання квітів біля братської могили Оржицькою районною організацією політичної партії «Рідне місто».

Представники політсили «Рідне місто» посадили дерева у Зарізькому дендропарку

За ініціативи голови районної організації політичної партії «Рідне місто» Григорія Рибачова представники політсили посадили хвойні дерева на території Зарізького дендропарку в Оржицькому районі.

Микола Горб

Приклад господарника, успішна діяльність якого дає розвиток сільській території, Оржицькому району, Полтавщині загалом. Дбає, щоб була в господарстві стабільність, і мріє, щоб була стабільність у державі.

Оржицька районна організація

Партія представлена трьома депутатами в ра­йонній та депутатом обласної ради Миколою Горбом. У центрі уваги останнього – соціаль­ний розвиток Оржиччини, турбота про про­стих людей.