Кращий працівник органів місцевого самоврядування

Юрій Іванович Бугаєць, голова Устимівської сільської ради Семенівського району, кандидат в депутати Полтавської обласної ради по восьмому територіальному виборчому округу

Семенівська команда «Рідного міста» привітала землячку, яка отримуватиме стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Представники Семенівської районної організації політичної партії «Рідне місто» привітали Ілону Денисенко з призначенням стипендії на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні

Двічі в одну річку вступити можна

Очільник Семенівської районної організації політичної партії «Рідне місто» Валерій Книш іде на вибори з командою, яка вивчила досвід роботи органів місцевого самоврядування попередніх років, питання та проблеми, що турбують простих жителів громади і у вигляді Програми соціально-економічного розвитку Семенівської ОТГ представила її на розсуд земляків.

Вшанували спортивну гордість Семенівщини

Представники Семенівської районної організації політичної партії «Рідне місто» привітали Івана Пилиповича Гончаренка — «Прометея-олімпійця», який 40 років тому брав участь в естафеті передачі олімпійського вогню.

Дорогу талановитій молоді!

Талановиту випускницю Полтавського коледжу мистецтв імені М. В. Лисенка Вікторію Щербину від імені Семенівської районної організації політичної партії «Рідне місто» з отриманням диплому з відзнакою привітав депутат Оболонської ОТГ Юрій Костюк.

«Рідне місто» консолідує сили на боротьбу з коронавірусом у Семенівському районі

Представники районної організації політичної партії «Рідне місто» на Семенівщині: депутати Семенівської районної ради Сергій Семигреєнко та Валерій Книш, активісти «Рідного міста» Аліна Артеменко і Світлана Феніч організували допомогу медичній і соціальній службі в період надзвичайної ситуації на території України.

«Рідне місто» прославляє талановитих дітей Семенівщини

Семенівська районна організація політичної партії «Рідне місто» спільно з газетою «Вісник Семенівщини» відвідують місцеві школи, щоб розповісти про призерів обласних олімпіад.

Життєва гармонія Любові Книш

«Не потрібно вишукувати у святі 8 Березня політику, достатньо знати і пам’ятати історію. Нехай цей день асоціюється з весною і ніжністю», – вважає директор ТОВ «ТРК – Інформ» Любов Книш.