Великобагачанська районна організація

Рідне місто» представлене в Великобагачанській районній раді трьома депутатами. Дві сільські ради району очолюють члени партії, в двох об’єднаних територіальних громадах працюють депутати від «Рідного міста».

Від Великобагачанського «Рідного міста» ─ 35 кандидатів у депутати

17 вересня Великобагачанська районна організація політичної партії «Рідне місто» провела конференцію. Відповідно до рішення зборів висунули 35 кандидатів у депутати місцевих рад.

Новий корпус Кротівщинської ЗОШ гостинно відчинив двері школярам

Будівництво розпочалося 17 жовтня 2019р. Не минуло й року, як новий корпус школи гостинно відчинив двері гомінливим школярам.

Надано допомогу медичним закладам

За сприяння голови громадської організації «Рідне село, рідний край», голови районної організації політичної партії «Рідне місто» Володимира Чишка надано допомогу на боротьбу з коронавірусною інфекцією закладам медицини.

Вчимося бути депутатами

У Великобагачанській районній організації політичної партії «Рідне місто» відбулося навчання депутатів районної ради та ОТГ. Це сприяло підвищенню рівня професійності обранців від партії «Рідне місто» і налаштувало на їх на результативну роботу в органах місцевого самоврядування.

Володимир Чишко вручив подарунки

Голова Великобагачанської районної організації політичної партії «Рідне місто», голова громадської організації «Рідне село, рідний край» Володимир Чишко вручив подарунки для навчальних закладів відділу освіти і культури Новоаврамівської сільської ради Хорольського району.

Обрали 15 кандидатів у депутати

25 листопада відбулась районна конференція Великобагачанської організації політичної партії «Рідне місто». Розглянули кілька питань, серед них — інформацію голови політичної партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка й затвердження списку кандидатів у депутати на місцевих виборах, що відбудуться 22 грудня 2019 року.

«Для розквіту держави повинні працювати професіонали»

Можна кожного дня кричати про любов до України, а можна чесно працювати, платити податки, чесно виплачувати людям зарплату, орендну плату і бути небайдужим до всього, що відбувається навколо.

Великобагачанська районна організація

Рідне місто» представлене в Великобагачанській районній раді трьома депутатами. Дві сільські ради району очолюють члени партії, в двох об’єднаних територіальних громадах працюють депутати від «Рідного міста».

Хан Валентина Віталіївна

Депутат Великобачанської районної ради від «Рідного міста», головний лікар Великобагачанського  районного центру первинної медико-санітарної допомоги Розпочала свій трудовий шлях на […]