Щоб бути хорошим керівником, потрібно любити людей

Анатолій Федорович Попельнюх, голова правління колективного сільськогосподарського підприємства «Зелений гай», керівник ТОВ НВП «Нафтогазсервіс», кандидат в депутати Полтавської обласної ради по п`ятому територіальному виборчому округу

Бути впевненим у своїх силах — запорука успіху

Олег Анатолійович Боцула, директор приватного виробничо-комерційного підприємства «Аск», кандидат в депутати Полтавської обласної ради по п`ятому територіальному виборчому округу

Завдяки команді «Рідного міста» молодь у Гадячі має можливість грати у волейбол

Команда «Рідного міста» не кидає слів на вітер, а конкретними справами вирішує проблеми різних категорій населення, поліпшуючи якість життя кожного жителя громади.

ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ

Анатолій Попельнюх — знана людина не лише в Гадячі, а й у районі, області, державі. Він — Заслужений будівельник України, лауреат обласної премії ім. Панаса Мирного в номінації «Благодійна і громадська робота», депутат Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто». Нещодавно Анатолію Федоровичу виповнилося 65 років.

Вшанували пам’ять загиблих

Депутат Полтавської обласної ради Анатолій Попельнюх, актив та депутатський корпус Гадяцької районної та міської організації політичної партії «Рідне місто» поклали квіти до Лютенківського меморіального комплексу та пам’ятного знаку в Безвіднянському лісі.

Пам’ятаємо! Поважаємо! Пишаємось!

У ці травневі дні відзначається День пам’яті та примирення і 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З вдячністю ми вшановуємо та згадуємо всіх героїв-визволителів, які боролися та вибороли перемогу в найбільш кривавій та жорстокій війні в історії людства.

Одноразові маски та рукавички передали гадяцьким медикам

За ініціативи депутата Полтавської обласної ради Анатолія Попельнюха, за кошти активу політичної партії «Рідне місто», для Гадяцької центральної районної лікарні було придбано захисні маски і одноразові медичні рукавички.

Весну ніхто не відміняв…

Депутат Полтавської обласної ради від партії «Рідне місто» Анатолій Попельнюх передав місту Гадяч 180 саджанців дерев різних порід. Їх всадили в міському парку й на території Біленченківського старостинського округу.

Вшанували пам’ять тренера

Депутат Гадяцької районної ради від політичної партії «Рідне місто» Віктор Оробей і депутат Гадяцької міської ради та голова міської організації партії «Рідне місто» Олег Боцула разом із вихованцями секції любительського боксу, представниками громадськості вшанували пам’ять засновника секції, майстра спорту Олександра Ісметова.