Завдяки команді «Рідного міста» молодь у Гадячі має можливість грати у волейбол

Команда «Рідного міста» не кидає слів на вітер, а конкретними справами вирішує проблеми різних категорій населення, поліпшуючи якість життя кожного жителя громади.

ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ

Анатолій Попельнюх — знана людина не лише в Гадячі, а й у районі, області, державі. Він — Заслужений будівельник України, лауреат обласної премії ім. Панаса Мирного в номінації «Благодійна і громадська робота», депутат Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто». Нещодавно Анатолію Федоровичу виповнилося 65 років.

Вшанували пам’ять загиблих

Депутат Полтавської обласної ради Анатолій Попельнюх, актив та депутатський корпус Гадяцької районної та міської організації політичної партії «Рідне місто» поклали квіти до Лютенківського меморіального комплексу та пам’ятного знаку в Безвіднянському лісі.

Пам’ятаємо! Поважаємо! Пишаємось!

У ці травневі дні відзначається День пам’яті та примирення і 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З вдячністю ми вшановуємо та згадуємо всіх героїв-визволителів, які боролися та вибороли перемогу в найбільш кривавій та жорстокій війні в історії людства.

Одноразові маски та рукавички передали гадяцьким медикам

За ініціативи депутата Полтавської обласної ради Анатолія Попельнюха, за кошти активу політичної партії «Рідне місто», для Гадяцької центральної районної лікарні було придбано захисні маски і одноразові медичні рукавички.

Весну ніхто не відміняв…

Депутат Полтавської обласної ради від партії «Рідне місто» Анатолій Попельнюх передав місту Гадяч 180 саджанців дерев різних порід. Їх всадили в міському парку й на території Біленченківського старостинського округу.

Вшанували пам’ять тренера

Депутат Гадяцької районної ради від політичної партії «Рідне місто» Віктор Оробей і депутат Гадяцької міської ради та голова міської організації партії «Рідне місто» Олег Боцула разом із вихованцями секції любительського боксу, представниками громадськості вшанували пам’ять засновника секції, майстра спорту Олександра Ісметова.

Доброта – це коли хороший

Депутати від політичної партії «Рідне місто» Гадяцької районної ради та Великобудищанської ОТГ Віктор Оробей і Сергій Інзик завітали до вихованців ДНЗ «Вишенька» Книшівської сільської ради і вручили дітям подарунки й «кіндер-сюрпризи».

Новини від ОТГ

Вибори в Краснолуцькій об’єднаній територіальній громаді на Гадяччині завершилися для «Рідного міста» перемогою: 9 із 22-х депутатів – наші. Місцева організація команди змогла згуртувати навколо себе досвідчених і енергійних фахівців своєї справи, тих, кого знають і кому довіряють односельці. Це й стало головною запорукою успіху, переконана одна з депутаток Тамара Тюжина.