Мені вдалося допомогти багатьом людям

Кандидат у депутати Полтавської обласної ради Роженко Олександр Анатолійович, генеральний директор ТОВ «Торговий дім – Укртатнафта», голова депутатської фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді, заступник голови депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури

Вимога — поновити роботу опорного пункту поліції

Коли б мешканці одного з кременчуцьких мікрорайонів не намагалися звернутися до дільничних інспекторів, двері опорного пункту за адресою вул. Правобережна, 50 завжди зачинені. Депутат Кременчуцької міської ради від політичної партії “Рідне місто” Олександр Плескун звернувся до головного поліцейського Кременчука за поясненнями щодо причин бездіяльності опорного пункту та забезпечення безперебійної його роботи.

Теплові лічильники у багатоповерхівках має перевіряти КП «Теплоенерго», а не мешканці

Депутати Кременчуцької міської ради від партії «Рідного міста» відреагували на численні звернення кременчужан, які вкрай обурені намірами комунального підприємства «Теплоенерго» самоусунутися від вирішення проблеми повірки лічильників, та знайшли законні шляхи її вирішення.

Сто телевізійних приставок — для ветеранів на честь Перемоги

«Рідне місто» Кременчука до 75-річчя Перемоги над нацизмом придбало ветеранам війни і ветеранському активу міста сто цифрових приставок для телевізорів і допомогло встановити їх.