Свято спорту відбулося в Первозванівці

На свято спорту до Первозванівки з’їхалися люди з усіх усюд. Завітав сюди й лідер політичної партії «Рідне місто», голова фракції «Рідне місто» в Полтавській обласній раді Олександр Удовіченко. Він привітав місцевих мешканців і гостей із 29-річницею Незалежності України.

Віддали шану

Представники політичної партії «Рідне місто» на чолі з депутатом обласної ради від ПП «Рідне місто» Олексієм Порохнею та депутатом Чутівської районної ради, головою районного осередку «Рідного міста» Анатолієм Ковалем поклали квіти до Меморіалу скорботної матері в Чутовому.

На благо громади готові співпрацювати з усіма партіями

Кандидатами в депутати від партії «Рідне місто» до Петрівської ОТГ Чутівського району балотуються представники трьох сіл. Обрали найкращих людей, які мають життєвий досвід, люблять свій край і готові відстоювати його інтереси в будь-якій ситуації.

Олексій Порохня

Єдність і дружба – така формула успішного села, на думку депутата Полтавської обласної ради від партії «Рідне місто» Олексія Порохні. Вона дещо схожа на формулу успіху спортивної команди. І це не випадково, адже Олексій Іванович протягом довгого часу був президентом футбольного клубу «Вікторія».

Олексій Шляхов

Відповідальний і по-господарськи мудрий, кожен його вчинок і дія – продумані і виважені. А от до партії «Рідне місто» вступив, не роздумуючи.
Його надзавдання – зробити так, щоб Іскрівка не зникла з карти Полтавщини, щоб жила, щоб народжувались тут діти – бо він же їхній, іскрівський!