20 представників партії «Рідне місто» стали депутатами в 4 ОТГ

Представники політичної партії «Рідне місто» вибороли 20 депутатських мандатів в об’єднаних територіальних громадах чотирьох районів Полтавської області на перших місцевих виборах, що відбулися 22 грудня. І це в загальному рейтингу партій, що брали участь у виборах, другий результат.

79 кандидатів від «Рідного міста» — у виборчому процесі

22 грудня відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів у шести районах Полтавської області. Від політичної партії «Рідне місто» балотуються 79 кандидатів у депутати.

Обрали 15 кандидатів у депутати

25 листопада відбулась районна конференція Великобагачанської організації політичної партії «Рідне місто». Розглянули кілька питань, серед них — інформацію голови політичної партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка й затвердження списку кандидатів у депутати на місцевих виборах, що відбудуться 22 грудня 2019 року.

На благо громади готові співпрацювати з усіма партіями

Кандидатами в депутати від партії «Рідне місто» до Петрівської ОТГ Чутівського району балотуються представники трьох сіл. Обрали найкращих людей, які мають життєвий досвід, люблять свій край і готові відстоювати його інтереси в будь-якій ситуації.