Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

Зустріч з однодумцями

На запрошення Котелевської районної організації партії «Рідне місто» очільник партії Олександр Удовіченко зустрівся із її членами і симпатиками. Дуже теплою і щирою назвала зібрання голова районної організації партії «Рідне місто» Світлана Редчиць.

Олександр Удовіченко привітав майбутніх першокласників

Карлівку відвідав голова політичної партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко. Він взяв участь у Святі першокласника. Олександр Васильович побажав маленьким карлівчанам не тільки добре навчатися в школі, а й бути патріотами свого краю.

У ПОЛІТИЦІ ПЕРШОЧЕРГОВО ПОТРІБНО СПОВІДУВАТИ ДЕРЖАВНИЦЬКІ ІНТЕРЕСИ

Час збирати каміння… Вляглися виборчі баталії в Україні, на сесії Полтавської обласної ради прийнято важливі рішення, не за горами вибори до місцевих рад, завершення формування нового адміністративного устрою Полтавщини

Микола Андрієнко

«Мене ніколи ні в чому не обмежували, – каже голова сільськогосподарського кооперативу «Радянський» Микола Іванович Андрієнко. – Для мене головне в житті – свобода! Я ніколи нічого не роблю за гроші, а тільки тому, що подобається».

Знаю, як зробити краще

Я і мої однодумці не рвемося до посад, у нас більше відповідальності, ніж амбіцій. Це – важка повсякденна робота, особливо в органах місцевого самоврядування, адже сьогодні треба займатися господарськими справами.

Команда Олександра Удовіченка діє. Довга історія успішно завершилася

Минуле часто закладає під сучасне міну сповільненої дії. Яскравий приклад — колишнє відомче житло 109-го мікрорайону, проблему теплопостачання якого вирішила наша команда.

Олексій Порохня

Єдність і дружба – така формула успішного села, на думку депутата Полтавської обласної ради від партії «Рідне місто» Олексія Порохні. Вона дещо схожа на формулу успіху спортивної команди. І це не випадково, адже Олексій Іванович протягом довгого часу був президентом футбольного клубу «Вікторія».