Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

«Відсутність одностайності в деяких питаннях – це нормально»

Нещодавно відбулося друге засідання 27-ї сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Свою оцінку роботи сесії дав лідер партії «Рідне місто», депутат обласної ради Олександр Удовіченко.

Олександр Колотієвський

Олександр Колотієвський нещодавно очолив Кременчуцьку районну організацію партії «Рідне місто». Які особливості її роботи, як впливають на діяльність «Рідного міста» зміни, що відбуваються в країні, в чому сила партії і які перспективи?

Анатолій Таранушич

Депутат Кобеляцької райради, заступник директора агрофірми «Добробут» Анатолій Таранушич — один із засновників партії «Рідне місто». Поставлені й виконані завдання, партійне сьогодення й майбуття — про це в інтерв’ю Анатолія Олексійовича.

Анатолій Вихор

Порядок, дисципліна і чесність — ці якості, вважає Анатолій Віталійович, особливо мають бути притаманні тим, кого люди обирають до органів місцевого самоврядування. Адже в умовах адміністративно-територіальної реформи більшість повноважень буде саме в їхніх руках.

Сергій Тарасов

Про Сергія Тарасова, який очолив Глобинську районну організацію партії «Рідне місто» можна сказати, що він із нової генерації. Тієї, де живуть наповну, де не скаржаться на життя, а змінюють його, де ціна словам — результат.

Інтерв’ю Олександра Удовіченка інтернет-виданню «Полтавщина» (продовження)

Журналісти інтернет-видання «Полтавщина» зустрілася із лідером політичної партії «Рідне місто» Олександром Удовіченком, щоб зорієнтуватися в останніх політичних процесах, які відбуваються у Полтаві та області (продовження).

Лариса Лисенко

Напередодні Дня працівника освіти зареєстровано Миргородську районну організацію політичної партії «Рідне місто», яку очолила директор Кибинської загальноосвітньої школи Лариса Лисенко.

Інтерв’ю Олександра Удовіченка інтернет-виданню «Полтавщина»

Журналісти інтернет-видання «Полтавщина» зустрілася із лідером політичної партії «Рідне місто» Олександром Удовіченком, щоб зорієнтуватися в останніх політичних процесах, які відбуваються у Полтаві та області.