Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

Фракція «Рідне місто» проголосувала за бюджет області

На дев’ятій сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання 73 депутати проголосували за бюджет області на 2020 рік. Серед них – депутати фракції «Рідне місто» на чолі з Олександром Удовіченком.

Головне завдання — бачити проблеми людей

Андрій Удовиченко – успішний бізнесмен, юрист, благодійник, нещодавно очолив Зіньківську районну організацію політичної партії «Рідне місто». Газета «Голос Зіньківщини» розмістила інтерв’ю із Андрієм Удовиченком про завдання, що він ставить перед собою і своїми однопартійцями в районі, і про принципи, яких дотримується в житті.

Чому варто голосувати за «Рідне місто» на виборах до Зіньківської міської ради?

Активно розпочала діяльність Зіньківська районна організація, яку нещодавно очолив успішний бізнесмен, юрист, благодійник, Андрій Удовиченко. Тут оперативно підібрали кандидатів у депутати від «Рідного міста» на всі 26 виборчі округи до Зіньківської міської ради

Володимир Чишко вручив подарунки

Голова Великобагачанської районної організації політичної партії «Рідне місто», голова громадської організації «Рідне село, рідний край» Володимир Чишко вручив подарунки для навчальних закладів відділу освіти і культури Новоаврамівської сільської ради Хорольського району.

Депутати фракції «Рідне місто» зустрілись із головою ОДА

9 грудня відбулась зустріч голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова та керівників структурних підрозділів ОДА із депутатами фракції «Рідне місто» на чолі з Олександром Удовіченком.

СВОЮ ЩОДЕННУ ПРАКТИЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ КОМАНДА «РІДНЕ МІСТО» ЗМІЦНЮЄ ТЕОРІЄЮ

Без постійного прагнення до самовдосконалення людина зупиняється в розвитку, або й узагалі еволюціонує в зворотному напрямку. Політична сила – теж. Свою щоденну практичну діяльність команда «Рідне місто» зміцнює теорією

79 кандидатів від «Рідного міста» — у виборчому процесі

22 грудня відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів у шести районах Полтавської області. Від політичної партії «Рідне місто» балотуються 79 кандидатів у депутати.

Обрали 15 кандидатів у депутати

25 листопада відбулась районна конференція Великобагачанської організації політичної партії «Рідне місто». Розглянули кілька питань, серед них — інформацію голови політичної партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка й затвердження списку кандидатів у депутати на місцевих виборах, що відбудуться 22 грудня 2019 року.

На благо громади готові співпрацювати з усіма партіями

Кандидатами в депутати від партії «Рідне місто» до Петрівської ОТГ Чутівського району балотуються представники трьох сіл. Обрали найкращих людей, які мають життєвий досвід, люблять свій край і готові відстоювати його інтереси в будь-якій ситуації.