Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

Доброта – це коли хороший

Депутати від політичної партії «Рідне місто» Гадяцької районної ради та Великобудищанської ОТГ Віктор Оробей і Сергій Інзик завітали до вихованців ДНЗ «Вишенька» Книшівської сільської ради і вручили дітям подарунки й «кіндер-сюрпризи».

Із виступу О. В. Удовіченка на позачерговій сесії Полтавської обласної ради

Голова політичної партії «Рідне місто», керівник фракції «Рідне місто» в обласній раді Олександр Удовіченко вважає, що дати прихисток евакуйованим із карантинної зони українцям – наш обов’язок. Однак уряд не налагодив комунікацію з людьми й не вжив необхідних заходів для створення умов обсервації.

Ми не повинні ігнорувати проблеми КП «Полтавафарм»

Ми не повинні ігнорувати проблеми комунального підприємства, що свого часу було успішним і прибутковим. «Полтавафарм» потрібно спробувати врятувати, я за те, щоб виділити кошти на його підтримку.

Інтернати – пережиток минулого?

Держава повинна нести відповідальність як за молодше покоління, яке ще не може про себе попіклуватися, так і за найстарше покоління, яке впродовж свого життя створювало для цієї держави матеріальні блага.