Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

Нема такого бюро, щоб хлібороба з роботи зняло

«Поки є в селі фермери, люди, які тут виросли, поки воно й буде існувати», — вважає голова фермерського господарства «Сушки», член команди «Рідне місто» Сергій Сушко, який де не був, завжди повертався на свою рідну землю.

Лікарня завжди напоготові

Сьогодні увага всіх прикута до ситуації з поширенням коронавірусної інфекції. Про готовність до боротьби з нею і ситуацію в Пирятинському районі розповідає головний лікар комунального підприємства «Пирятинська центральна районна лікарня», депутат обласної ради від політичної партії «Рідне місто» Олександр Гаркавенко.

Команда «Рідного міста» допомагає лікарням Полтави

Лідер політичної партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко разом зі своєю командою прийняв рішення поповнити лікарні необхідним обладнанням власним коштом. Частину його нещодавно передали в усі медичні заклади Полтави.

Вірити, підтримувати, допомагати

Керівник ГО «Гладіатор» Владислав Божко висловив подяку депутату Гадяцької міської ради від по«Рідне місто» Сергію Литвиновському за постійну допомогу і підтримку юних спортсменів.

«Рідне місто» прославляє талановитих дітей Семенівщини

Семенівська районна організація політичної партії «Рідне місто» спільно з газетою «Вісник Семенівщини» відвідують місцеві школи, щоб розповісти про призерів обласних олімпіад.

«Рідне місто» діє в інтересах полтавців

12 березня відбулося пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Лідер політичної партії «Рідне місто» і керівник фракції «Рідне місто» в обласній раді Олександр Удовіченко прокоментував прийняті рішення.

Святковий пісенний вояж «Княжаночки»

Зіньківська районна організація політичної партії «Рідне місто» допомогла Аматорському пісенному колективу «Княжаночка» Шилівського сільського будинку культури Зіньківського району Полтавської області.

20 представників партії «Рідне місто» стали депутатами в 4 ОТГ

Представники політичної партії «Рідне місто» вибороли 20 депутатських мандатів в об’єднаних територіальних громадах чотирьох районів Полтавської області на перших місцевих виборах, що відбулися 22 грудня. І це в загальному рейтингу партій, що брали участь у виборах, другий результат.

Життєва гармонія Любові Книш

«Не потрібно вишукувати у святі 8 Березня політику, достатньо знати і пам’ятати історію. Нехай цей день асоціюється з весною і ніжністю», – вважає директор ТОВ «ТРК – Інформ» Любов Книш.