Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

Про економіку Решетилівського краю потрібно дбати попри карантин

Керівник регіонального управління сільськогосподарського товариства «Говтва» «Кернел Груп», депутат Решетилівської міської ради і голова районної організації політичної партії «Рідне місто» Володимир Колесніченко мислить категоріями управлінця і вважає, що має потенціал для того, щоб поборотися на майбутніх місцевих виборах за посаду міського голови Решетилівки.

Велика справа — навколо себе організувати

«Треба, щоб тобі повірили, що не буде обману. Коли почав, обов’язково доведи до кінця. Тоді за тобою підуть люди», – каже колишній вчитель математики й астрономії, а нині підприємець, депутат Нехворощанської ОТГ, член партії «Рідне місто» Віктор Дубович.

Зроби максимальний позитив

Професійна і депутатська діяльність Анатолія Заславця тісно переплетені, інакше й бути не може в людини, що живе наповну й прагне змінити світ хоча б довкола своєї малої батьківщини на краще. Його думки, переконання співзвучні з принципами партії «Рідне місто» — своїм прикладом показувати, як це можна зробити.

Командою можна все здолати

У Котелевській районній раді з 26 депутатів семеро — від політичної партії «Рідне місто», один з яких очолює раду — Василь Тимошенко. Вони —господарники, знані на Котелевщині керівники в різних галузях, утримують інфраструктуру сіл, допомагають культурі, освіті, розвивають спорт.

Одноразові маски та рукавички передали гадяцьким медикам

За ініціативи депутата Полтавської обласної ради Анатолія Попельнюха, за кошти активу політичної партії «Рідне місто», для Гадяцької центральної районної лікарні було придбано захисні маски і одноразові медичні рукавички.

Весну ніхто не відміняв…

Депутат Полтавської обласної ради від партії «Рідне місто» Анатолій Попельнюх передав місту Гадяч 180 саджанців дерев різних порід. Їх всадили в міському парку й на території Біленченківського старостинського округу.

Треба багато працювати

Олександр Цись – депутат Миргородської міської ради трьох скликань. В інтерв’ю телеканалу «Миргород» він розповів про свою депутатську роботу, справи, що вважає найвдалішими, й ті, що збирається втілювати.

Духовна єдність здолає недугу

П’ять паломницьких поїздок для вірян Зіньківського району та міста Зінькова організувала районна організація політичної партії «Рідне місто». Остання мандрівка до київських православних монастирів та Мгарського, що неподалік Лубен, була здійснена напередодні запровадження карантину.