Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

«Буду працювати на благо рідного міста»

Сергій Горобець — голова Миргородської міської організації політичної партії «Рідне місто», депутат Миргородської міської ради, директор Миргородської спеціалізованої школи № 5 — розповідає про зону своєї відповідальності й поєднання професійної, політичної і громадської діяльності.

ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ

Анатолій Попельнюх — знана людина не лише в Гадячі, а й у районі, області, державі. Він — Заслужений будівельник України, лауреат обласної премії ім. Панаса Мирного в номінації «Благодійна і громадська робота», депутат Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто». Нещодавно Анатолію Федоровичу виповнилося 65 років.

Селянам Зіньківщини — маски від «Рідного міста»

Голова Зіньківської районної організації політичної партії «Рідне місто» Андрій Удовиченко та депутат Зіньківської міської ради Юрій Дахно передали жителям району маски багаторазового використання.

Подарунки від «Рідного міста» до Дня Перемоги

Представники Зіньківської районної організації політичної партії «Рідне місто» відвідали учасників і дітей Другої світової війни, а також воїнів-інтернаціоналістів та людей поважного віку, яким за 80-т, і вручили їм подарунки.

Микола Горб привітав медичних сестер

З нагоди Міжнародного дня медсестри депутат Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» Микола Горб привітав працівниць Оржицької районної лікарні та амбулаторії з професійним святом.

Віддали шану

Представники політичної партії «Рідне місто» на чолі з депутатом обласної ради від ПП «Рідне місто» Олексієм Порохнею та депутатом Чутівської районної ради, головою районного осередку «Рідного міста» Анатолієм Ковалем поклали квіти до Меморіалу скорботної матері в Чутовому.

Надано допомогу медичним закладам

За сприяння голови громадської організації «Рідне село, рідний край», голови районної організації політичної партії «Рідне місто» Володимира Чишка надано допомогу на боротьбу з коронавірусною інфекцією закладам медицини.

Вшанували пам’ять загиблих

Депутат Полтавської обласної ради Анатолій Попельнюх, актив та депутатський корпус Гадяцької районної та міської організації політичної партії «Рідне місто» поклали квіти до Лютенківського меморіального комплексу та пам’ятного знаку в Безвіднянському лісі.