Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

«Турбота про дітей – серед наших головних пріоритетів»

Учасники фотоконкурсу «Селфі з моїм домашнім улюбленцем» отримали подарунки від Зіньківської районної організації політичної партії «Рідне місто». Її голова Андрій Удовиченко запевнив, що така акція не одноразова, турбота про дітей — серед пріоритетів партії.

«Доки фермер буде працювати на селі, доти воно і житиме»

19 червня в Україні відзначають День фермера. Це професійне свято щойно започатковане Указом Президента Володимира Зеленського. У команді політичної партії «Рідне місто» чимало тих, хто працює на землі, обробляє її, займається тваринництвом, насінництвом, садівництвом тощо. Про одного з них — Сергія Сушка — написала обласна газета «Село Полтавське».

«Бути відповідальним, людяним і прислухатися до громади»

Андрій Хорошковатий сподівається, що на виборах до місцевих органів влади члени й прихильники партії «Рідне місто» зайдуть у Лубенську ОТГ потужною командою, адже сьогодні вони є представниками майже всіх сфер соціально-економічного і культурного життя міста.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ МІСТО» ЗАКЛИКАЄ ЗЕМЛЯКІВ ДО СВОЇХ ЛАВ

Політичні партії згадують про місцеві проблеми лише напередодні виборів. Люди розгублені й давно не вірять красивим обіцянкам.
Чи не настав час звернути погляд на тих, хто живе й працює поруч, хто на ділі виявив свої професійні й особисті якості?

Солодкі дарунки для дітей від «Рідного міста»

Вихованці Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О.В. Синяговського в Міжнародний день захисту дітей отримали подарунки від районної організації політичної партії «Рідне місто».