Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

«Рідне місто» має бути в усіх місцевих органах влади

Політична партія «Рідне місто» має більше 200 своїх представників в органах місцевого самоврядування Полтавщини. Це — аграрії, підприємці, педагоги, промисловці, медики, працівники культури, комунальної сфери, одним словом, люди з досвідом, господарники. Після місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня, їх має стати більше. У цьому переконаний лідер партії «Рідне місто», голова депутатської фракції в Полтавській обласній раді Олександр Удовіченко.

У нього все вийде: він — супермен!

Кажуть, хочеш змін — почни із себе. Цього правила дотримується голова Диканської районної організації партії «Рідне місто» Олександр Дорогобід. Він професійно займається спортом, встановив будиночок для апітерапії, постійно навчається.

Василь Тимошенко: голова Котелевської районної ради, член команди «Рідного міста» — обіцянки дотримав

«До цього часу Котелевщина була в передовиках. Тож у цьому напрямі буду йти далі: зміцнюватиму матеріальну базу соціально-культурних закладів. Нового не вигадаю — робитиму все можливе, щоб моїм землякам жилося в громаді добре».

НЕБАЙДУЖИЙ,- Григорій Рибачов про Миколу Горба

Директор СФГ «Світанок», депутат Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» Горб Микола Миколайович разом з Оржицькою районною організацією політичної партії «Рідне місто» планує взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Районні партійні організації повинні сформувати списки кандидатів у депутати

Відбулися зустрічі керівництва обласної організації політичної партії «Рідне місто» Олександра Коваля і Миколи Перепелиці із партійним активом Оржицького і Пирятинського районів.

В’ячеслав Макаренко: два в одному — депутат і управлінець Щербанівської ОТГ

2018 року В’ячеслав Макаренко став депутатом новоствореної Щербанівської об’єднаної територіальної громади від політичної партії «Рідне місто». І одночасно погодився взятися за одну з найскладніших її сфер — очолив житлово-комунальне господарство ОТГ.

Малий бізнес прагне, щоб його почули

Андрій Удовиченко: «Органи місцевого самоврядування повинні бути не бюрократичною стіною, а сервісним центром, так як за наші гроші (податки) вони існують і функціонують для нас».

«Роби краще там, де ти живеш»

Депутат Лохвицької ОТГ від політичної партії «Рідне місто» Анатолій Заславець: «Це — моя батьківщина, я тут житиму й далі. Тому в мене два правила: зроби краще там, де ти живеш, і зроби так, щоб завтра не сказали, що ти негідник».