Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

«Рідне місто» підтримало «Полтававодоканал»

Програму фінансової підтримки комунального підприємства обласної ради «Полтававодоканал» на 2021-2025 роки ухвалили на засіданні тридцять четвертої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Та попереду питання передачі підприємства у власність Полтави.

Свято для малечі влаштувала команда «Рідного міста»

Команда «Рідного міста» влаштовувала у селі Діброва, що поблизу Диканьки справжнє свято для малечі. Запросили музик із Полтави, провели конкурси і вікторини. Не залишили дітвору і без солодких подарунків.

Свято спорту відбулося в Первозванівці

На свято спорту до Первозванівки з’їхалися люди з усіх усюд. Завітав сюди й лідер політичної партії «Рідне місто», голова фракції «Рідне місто» в Полтавській обласній раді Олександр Удовіченко. Він привітав місцевих мешканців і гостей із 29-річницею Незалежності України.

Команда «Рідного міста» взяла участь у благодійній акції

Миргородська міська організація політичної партії “Рідне місто” взяла участь у підготовці та проведенні благодійної акції “Творча майстерня”. Небайдужі миргородці збирали кошти на лікування чарівної дівчини та молодої мами Лесі Пасько.

«Рідне місто» прийматиме рішення відповідно до потреб громади

У своїй виборчій програмі політична партія «Рідне місто» акцентує увагу на тому, що її представники, прийшовши в органи місцевого самоврядування, спочатку вивчатимуть можливості реалізації основних напрямків розвитку освітньої галузі, виявлятимуть основні проблеми навчальних закладів і визначатимуть способи їх вирішення лише порадившись з громадою.

Двічі в одну річку вступити можна

Очільник Семенівської районної організації політичної партії «Рідне місто» Валерій Книш іде на вибори з командою, яка вивчила досвід роботи органів місцевого самоврядування попередніх років, питання та проблеми, що турбують простих жителів громади і у вигляді Програми соціально-економічного розвитку Семенівської ОТГ представила її на розсуд земляків.

На стадіоні «Динамо» — нові волейбольні майданчики

Стадіон «Динамо» почав перевтілюватися на сучасний спортивний об’єкт чотири роки тому. Впродовж цього часу було повністю перебудоване велике футбольне поле, збудоване мале, тепер до цих споруд додалися волейбольні майданчики. Ініціатором усіх цих змін стали члени команди “Рідного міста”

Теплові лічильники у багатоповерхівках має перевіряти КП «Теплоенерго», а не мешканці

Депутати Кременчуцької міської ради від партії «Рідного міста» відреагували на численні звернення кременчужан, які вкрай обурені намірами комунального підприємства «Теплоенерго» самоусунутися від вирішення проблеми повірки лічильників, та знайшли законні шляхи її вирішення.