Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

Нова для Диканської спільноти політична сила «Рідне місто» йде на місцеві вибори

«Рідне місто» — партія, яка не має столичних керівників та знається на проблемах регіону. Має чітку конкретну програму виведення громад із тяжкої кризи.

Команда “Рідне місто” Зіньків” допомогла Кирило-Ганнівській школі

Захисні маски, паперові рушники, канцелярське приладдя подарували учням Кирило-Ганнівської школи представники команди “Рідне місто” Зіньків”

Команда «Рідне місто» Зіньків» нагородила переможців фотоконкурсу

Сфотографувалися на вулицях Зінькова – отримали подарунок. Команда “Рідне місто” Зіньков” підтримала проведення конкурсу “В очах дітей я бачу рідне місто”. Партійці підготували цінні подарунки переможцям та учасникам

Дві зупинки громадського транспорту з’явилися за сприяння диканської команди «Рідного міста»

Очікувати громадський транспорт у селі Нелюбівка Диканського району тепер безпечно і комфортно завдяки турботі команди “Рідного міста”

Працювати на благо людей

Андрій Андрійович Гудзенко – пройшовши шлях від простого вчителя, районного посадовця до керівника обласного масштабу, всіма своїми діями і вчинками довів важливу життєву істину ─ за будь-яких обставин залишатися людиною

Визнаний лідер громади

Олексій Бовдир – директор СТОВ «Скіф», високопрофесійний, цілеспрямований керівник, який не лише прагне високих фінансово-економічних результатів, а й приймає зважені та оперативні управлінські рішення, враховуючи інтереси працівників.