Місцеві вибори-2020 відбулися

Обласна організація політичної партії «Рідне місто» взяла участь у місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня цього року. Кандидатами у депутати органів місцевого самоврядування різних рівнів було висунуто 1300 її представників.

Вітаємо з Днем народження!

  Щиросердно вітаємо з Днем народження члена команди “Рідного міста” Дмитра Колотієвського. Дякуємо за відданість партії та наполегливість. Бажаємо професійних […]

Мені вдалося допомогти багатьом людям

Кандидат у депутати Полтавської обласної ради Роженко Олександр Анатолійович, генеральний директор ТОВ «Торговий дім – Укртатнафта», голова депутатської фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді, заступник голови депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури

Мрію про комфортне життя для мешканців рідного міста

Кандидат у депутати Полтавської обласної ради Фещенко Олег Володимирович — голова Кременчуцької міської організації політичної партії «Рідне місто»

Полтавці повинні отримати гідну соціальну підтримку

До Полтавської обласної ради від політичної партії «Рідне місто» (№14 у виборчому бюлетені) по першому територіальному виборчому округу балотується голова обласної партійної організації Олександр Миколайович Коваль (№12 у списку). Роздуми про медичну й соціальну сфери, а також про рішення взяти участь у місцевих виборах — в інтерв’ю Олександра Коваля.