______

Голова політичної партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко відвідав Карлівку і  взяв участь у Святі першокласника. 350 хлопчиків і дівчаток з усього району, які незабаром стануть учнями, а також їхні батьки і вчителі зібрались у будинку культури. Вони тепло зустріли Олександра Удовіченка. Багато з них пам’ятають, як свого часу, будучи головою Полтавської облдержадміністрації і головою обласної ради, Олександр Васильович відкривав дитячі садочки в Карлівському районі, як дбав про розвиток соціальної сфери Карлівщини.

Олександр Удовіченко привітав майбутніх першокласників із визначною подією в їхньому житті. Він побажав маленьким карлівчанам добре навчатися в школі, щоб у майбутньому стати висококваліфікованими спеціалістами; та головне – бути патріотами свого краю і хорошими людьми.

Свято першокласника організовують тут уже вп’яте. Щоразу для дітей це – веселі розваги і корисні подарунки. Партія «Рідне місто» стала одним зі спонсорів дійства: діти отримали подарунки – набори необхідного шкільного приладдя.