________

«Починати треба з малого, а велике прикладеться»

 

Про себе

За фахом я інженер-механік, працював на Кременчуцькому заводі дорожніх машин (виробниче об’єднання «Дормашина», нині ПрАТ «Кредмаш»). Більше двадцяти років тому вирішив зайнятися підприємництвом, заснував ТОВ «Агрорембудсервіс». Згодом до фінансово-виробничих справ долучилася й дружина Інна Григорівна Колотієвська. Сімейний бізнес поєднуємо з благодійністю. Зокрема, «Агрорембудсервіс» своїм коштом оформив трьом тисячам мешканцям Кременчуцького району документи для отримання пільгової соціальної категорії «Діти війни».

Депутатська робота

Двічі був депутатом: першу каденцію — у складі Кременчуцької міської ради, де очолював комісію по роботі з молоддю, а вдруге був обраний депутатом Крюківської районної ради міста Кременчука. Сподіваюсь, що набутий досвід знадобиться мені в діяльності Кременчуцької районної організації партії «Рідне місто», яку я нещодавно очолив.

На чолі Кременчуцької районної організації партії «Рідне місто»

Нині важливіше не минуле, а сьогодення, з його разючими змінами в політичному житті країни. Звідси й нагальна потреба в кардинальній перебудові діяльності нашої організації. Адже Кременчуцький район має свою специфіку. Хоча його адміністративним центром визначено Кременчук, сам він, як місто обласного значення, до складу району не входить. Адміністративний центр району практично обмежується адмінбудинком посеред міста, де розміщені районна рада і райдержадміністрація. По суті, виборчий електорат і потенційний актив районної організації партії «Рідне місто» мешкає не в Кременчуці, а в навколишніх приміських селах. А там протягом останнього часу відбулися значні переміни: створені і вже активно діють п’ять об’єднаних територіальних громад: Недогарківська, Новознам’янська, Омельницька, Пішанська, Пришибська. Всі вони мають статус адміністративних одиниць і фінансову самостійність. І ще одна немаловажна обставина: на території ОТГ проживають 26 тисяч громадян — понад 60 відсотків виборців району. Ясна річ, що опорою нашої районної партійної організації мають стати первинні осередки у вищезгаданих громадах.

«Рідне місто» в умовах адміністративно-територіальної реформи

Перебудови партійної роботи вимагають і чергові вибори до місцевих рад. Немає сумніву, що на них істотно вплинуть також й інші зміни в адміністративно-територіальному устрої країни. Судячи з намірів нинішньої влади, переділ територій уже не за горами. Мається на увазі створення округів. Один із найбільш вірогідних варіантів у нашому окрузі — об’єднання міст Кременчука, Горішніх Плавнів, Кременчуцького та ще кількох районів. Його конструкція може бути різною, головне, щоб вона сприяла спільному розвитку об’єктів агломерації. А це залежатиме від виваженої позиції депутатів місцевих рад від того,  наскільки принципово й ефективно вони діятимуть, захищаючи економічні інтереси всього округу і одночасно виборців кожної громади зокрема. Ось чому при залученні активістів до лав нашої районної організації партії «Рідне місто» ми віддаємо перевагу людям, які мають не тільки бажання бути корисним своїй громаді, але й стратегічне мислення при розв’язанні загальних соціально-економічних проблем. До речі, саме завдяки таким діловим якостям депутатів від партії  «Рідне місто» в обласній та місцевих радах Полтавщини відзначає конструктивність роботи, вони неодноразово консолідували різні політичні сили для подолання певних протиріч.

Працювати на результат

Працювати на результат, щоб люди бачили реальні зрушення на краще — це завдання, поставлене лідером партії «Рідне місто» Олександром Васильовичем Удовіченком, визначає повсякденну діяльність і нашої районної організації. Хоча треба визнати: після того, як країну накрила небачена досі хвиля популізму, чимало людей все ще чекають якогось дива, швидких і простих вирішень складних питань. Та реальне життя — не казка, де помахом чарівної палички можна задовольнити будь-які забаганки. Коли щось обіцяєте виборцям, треба думати, як ці речі виконувати. «Рідне місто» ніколи не було популістською партією, в її програмних документах завжди чітко прописуються не лише завдання, а й механізм здійснення намічених проєктів.

Перспективи

Приємно відзначити, що політика реальних результатів, започаткована партією «Рідне місто», знаходить послідовників у громадах Кременчуцького району. Засвідчую це не з чужих слів, а з власного досвіду, бо регулярно буваю в селах району, спілкуюся з людьми. Передовсім, з тими громадськими активістами, на дієву участь яких розраховую при створенні первинних осередків районної організації. Водночас, ці активісти — реальний резерв кандидатів у депутати місцевих рад від партії «Рідне місто». Вони зсередини добре знають проблеми й перспективи своїх  громад, їм не доведеться марнувати час на ознайомлення із ситуацією. Ще одним сприятливим фактором може стати і традиційна для  місцевого електорату звичка довіряти вже знайомим, так би мовити, перевіреним людям, які користуються повагою односельчан.

Щодо соціального і вікового складу наших претендентів до майбутнього депутатського корпусу, то поміж них повинні бути і аграрії, і підприємці, і волонтери, люди як старшого віку, так і молодь. Таким чином, сподіваємось задовольнити очікування й електоральні уподобання переважної більшості виборців, що може стати запорукою успіху.

Звісно, поки що це перспективи, що потребують деталізації. Ще дуже багато чого треба буде зробити, але починати треба з малого і тоді велике прикладеться.