____

25 листопада відбулась районна конференція Великобагачанської організації політичної партії «Рідне місто». Зібралися партійці, ті, хто симпатизує політичній силі, представники Гололівської територіальної виборчої комісії, кандидати в депутати на перші вибори до Гоголівської ОТГ, а також засобів масової комунікації.
На конференції розглянули кілька питань, серед них — інформацію голови політичної партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка й затвердження списку кандидатів у депутати на місцевих виборах, що відбудуться 22 грудня 2019 року.
Олександр Васильович Удовіченко розповів про основоположні принципи партії: наближеність до людей, фаховість, конструктивний підхід до роботи. Зупинився й на питаннях, що виникають зі змінами в суспільно-політичному житті держави, зокрема щодо співпраці із обласною владою.
Щодо рішення про участь у перших виборах до об’єднаних територіальних громад лідер партії «Рідне місто» сказав так:
— Наша партія офіційно заявила і подала відповідні документи до Центральної виборчої комісії стосовно участі у цих виборах. Для нашої партії важливо перед загальнодержавними виборами до місцевих органів влади наступного року перевірити свої сили і показати свої можливості. Саме тому ми беремо участь у виборах до ОТГ у п’яти районах області.

Один із кандидатів у депутати, Василь Лисенко, звернувся до голови партії із запитанням стосовно земельної реформи, на що Олександр Васильович відповів:
— Звісно, земельне питання потребує певних коректив, напевне, й земля має бути товаром, як це є в багатьох країнах світу. Однак ми за поступальне рішення питання обігу земель. Перш ніж його запроваджувати, необхідно вжити всіх запобіжних засобів, щоб землею володіли ті, хто на ній працює, щоб убезпечити її від потрапляння до рук іноземців. Необхідно ставити питання про створення земельного банку, про облік усіх українських земель. І ці рішення мають бути послідовними.
На районній партійній конференції висунули 15 кандидатів у депутати від партії «Рідне місто» на вибори до Гоголівської ОТГ. Інформацію голови партії Олександра Удовіченка взяли до відома і виконання.