___________

Восьми кандидатам у депутати від політичної партії «Рідне місто» на перших виборах до Петрівської ОТГ, що в Чутівському районі, не соромно дивитися в очі своїм односельцям. Адже їх на конференції районної партійної організації обирали за суворими критеріями: чесність, порядність, бажання працювати на благо громади.

Депутат Полтавської обласної ради, член фракції партії «Рідне місто» Олексій Порохня говорить так:

— Кандидатами в депутати від нашої партії до Петрівської ОТГ балотуються представники трьох сільських рад. Ми обрали найкращих людей, які мають життєвий досвід, люблять свій край і готові відстоювати його інтереси в будь-якій ситуації. Наприклад, серед них є чоловік, якому вже 60 років, і це означає, що ця людина багато чого вміє і знає, він свого роду лідер.

На початку виборчого процесу в Петрівській сільскій раді представникам партії «Рідне місто» складали конкуренцію лиш члени партії «Слуга народу». Нині ж у депутати балотуються і від «Солідарності», й від «Батьківщини», й від УКРОПу. Однак Олексій Іванович Порохня бачить партійців «Рідного міста» серед лідерів. А на майбутнє налаштовує свою команду працювати злагоджено:

— Ми будемо співпрацювати з усіма партіями, тому що нам немає що з ними ділити. Ми не збираємося воювати, нам треба захищати інтереси свого округу, своєї території.

Про посилення конкуренції свідчить і те, що останнім часом політичні супротивники вдалися до «чорного» піару.

— Все це наклепи, — каже Олексій Іванович. — Я знаю, що ми все робимо, аби людям жилося краще, і не тільки для Петрівської громади, а й для інших в Чутівському районі. За нашої підтримки збудовано спортивний майданчик, створено комунальне підприємство, в якому є й пожежна машина, і трактор, що косить, і той, що сніг чистить. Нині йде будівництво амбулаторії. Так що на несправедливі нападки ми відповідаємо конкретними справами.

На запитання, з чого розпочнуть роботу представники партії «Рідне місто», коли стануть депутатами місцевого рівня, Олексій Порохня відповів:

— Передусім потрібно створити дружний колектив, щоб не було протиріч.