_____

Перед новим 2020 роком голова Пирятинської районної організації політичної партії «Рідне місто» Микола Купріян одним із першочергових завдань для депутатів районної ради від цієї політичної сили вважав об’єднання району в одну  територіальну громаду, а не створення двох, як пропонували. Адже, як відомо, в єдності — сила.

Депутати всіма засобами відстоювали єдину Пирятинську ОТГ, направили звернення до облдержадміністрації, Кабінету міністрів, щоб донести свою позицію. І ось нещодавно отримали лист з Полтавської ОДА, у якому йдеться про те, що їхні пропозиції враховані. Однак Микола Купріян стримує оптимізм до остаточного офіційного рішення уряду.

Таке його ставлення без зайвої галасливості простежується і в роботі районної партійної організації. На запитання: «Як збирається працювати у виборчому 2020 році?» — відповідає:

— Ми не збираємося, ми вже робимо, працюємо з людьми, які нас підтримують. Не можу сказати, що нині ведемо активну агітацію, але діємо кожен у своєму напрямі. Так, депутат Пирятинської районної ради від «Рідного міста» Олег Тристан за рахунок спонсорських коштів будує капличку в психоневрологічому інтернаті. Однопартійці — сільськогосподарські виробники — своєчасно виплачують паї, залучають людей до співпраці. Кожен на своєму місці популяризує «Рідне місто».

Скажімо, Олександр Ящик — депутат районної ради, один із найпотужніших сільськогосподарських виробників Пирятинського краю, директор ТОВ «Леляківське», має більше 700 голів дійного стада корів. На базі «Леляківського» створене і розвивається молокопереробне підприємство, що постачає продукцію як по району, так і за його межами.

Або Василь Донченко, теж депутат, керівник фермерського господарства «Берегове». На фоні загальноукраїнського зниження кількості великої рогатої худоби він значно наростив молочне стадо.

— А це й робочі місця, і наповнення бюджету, і виплата паїв за використання земель, — каже голова Пирятинської районної організації політичної партії «Рідне місто» Микола Купріян. — Наші депутати розвивають молочну галузь, вони утримують більше, ніж половину молочного стада Пирятинського району. Це люди, які на своєму місці не словом, а ділом дбають про село.

Таким чином, власним прикладом, конкретними справами на благо людей, на думку, Миколи Миколайовича, можна максимально залучити на свій бік потенційних прихильників.

Микола Купріян вважає, що не гідно приваблювати виборців роздачею продовольчих пайок чи аптечок. Набагато важливіше сумлінно виконувати свої обовязки й щодо людей, і щодо держави.

— Так, за підтримки депутата обласної ради від партії «Рідне місто» Олександра Гаркавенка віднайшли кошти для перекриття даху на дитячій консультації в Пирятині, розвивають матеріально-технічну базу комунального підприємства, вирішують питання, до яких останні роки, як кажуть, не доходили руки, — розповідає Микола Миколайович. — Також рішенням районної ради за активної участі наших партійців поліклінічне приміщення було передано під центр первинної медичної допомоги. Я не скажу, що в усьому підтримую медичну реформу, але наша центральна районна лікарня є її, так би мовити, флагманом на Полтавщині, адже більшість районів звертається до нас за досвідом. Та й завдяки підтримці Олександра Гаркавенка як головного лікаря і як депутата обласної ради ця реформа в нашому районі має не такий критичний вигляд.

— Думаю, ті люди, які є і в районній організації, і наші прихильники добре розуміють: як би там не було, є всі підстави, що ми зможемо нормально провести місцеві вибори 2020 року, — каже Микола Купріян. І відразу стримує оптимізм. — Аби лише збереглася стабільна політична ситуація та нарешті настів мир на нашій багатостражденній землі.