____

Депутат Гадяцької районної ради від політичної партії «Рідне місто» Віктор Оробей і депутат Гадяцької міської ради та голова міської організації партії «Рідне місто» Олег Боцула разом із вихованцями секції любительського боксу, представниками громадськості вшанували пам’ять  засновника секції, майстра спорту Олександра Ісметова.

Вони зібралися біля спортивного залу Гадяцького наукового ліцею-інтернату. Теплі і щирі слова-спогади звучали у коротких зверненнях Віктора Оробея та Олега Боцули.

Згадали, що саме на базі ліцею-інтернату, а тоді Гадяцької школи-інтернату, у січні 1993 року, Олександр Ісметов організував секцію любительського боксу. Нова справа здобула підтримку у тодішнього директора навчального закладу Михайла Андрієвського. За сімнадцять років тренерства Олександра Олександровича чимало хлопців і дівчат із шкіл міста та району навчилися майстерності боксу. Серед них — кандидати та майстри спорту України, чемпіони боксерських турнірів різного рівня.

Сьогодні боксерську справу продовжують учні Олександра Ісметова. На честь видатного тренера кожного року відбувається всеукраїнський турнір його імені.

До меморіальної дошки О. О. Ісметову, встановленої на фасаді навчального закладу, Віктор Оробей та Олег Боцула поклали квіти.