______

Любов Книш можна назвати по-сучасному – бізнес-леді. Сьогодні вона є директором ТОВ «ТРК – Інформ», якому підпорядковані інтернет-портал «Семенівські вісті» та газета «Вісник Семенівщини».

А починала Любов Вікторівна свою трудову стезю зі школи: після закінчення геолого-географічного факультету Харківського державного університету ім. Каразіна  дістала розподіл у Семенівську середню школу № 2 вчителем географії. Пропрацювала педагогом 25 років, поки не вийшла на пенсію за вислугою.

Але ще молодій і енегрійній жінці вдома не сиділося – так і з’явилася телерадіокомпанія «Інформ». Про свій невеликий колектив Любов Книш розповідає з повагою:

– Хоча вони молоді, але я їм багато чим завдячую: вони дуже чуйні, доброзичливі. А ще я назвала б їх «розумом Семенівщини».

Любов Вікторівна ніколи не обирала між родиною і роботою, адже сімейні стосунки з чоловіком Валерієм Книшем, з яким побралися ще в студентські роки, склалися так, що обоє обирають заняття до снаги і підтримують у цьому одне одного.

– У нас усього порівну: і сімейних турбот, і робочих моментів, – говорить жінка. – Та ми й не розділяємо їх, я б сказала – у нас спільне громадське життя. Ніхто ніколи не дорікає іншому, тому що маємо величезне взаєморозуміння.

Нині у занадто поляризованому суспільстві згода щодо політичних поглядів у родині – це великий скарб. Тож у Книшів і він є! Любов Вікторівна підтримує не тільки чоловіка на посаді голови районної організації політичної партії «Рідне місто», а й саму ідеологію партії:

– Я згодна з поглядами, що сповідує «Рідне місто», поважаю людей, які до нього належать, тому що знаю багатьох як дуже порядних і відповідальних людей.

На запитання, якою має бути жінка в сучасному світі, Любов Книш відповідає:

– Я проти стереотипів: жінка – значить сім’я і діти. Але не терплю жодного насильства і насильного нав’язування думки. Сьогодні модно говорити про фемінізацію суспільства. Поряд з тим є жінки, які мають бажання приділяти увагу тільки сім’ї. Так не потрібно їх переконувати у зворотньому! А є ті, хто прагне більшого – багатогранно реалізуватися. Щоправда, в сільській місцевості це набагато важче зробити, ніж живучи в місті.

Любові Книш це вдається. Вона радіє від того, що реалізувалася і як дружина, і як мама (є дорослий син), і як ділова жінка. Радіє весні і святу:

– Не потрібно вишукувати у святі 8 Березня політику, достатньо знати і пам’ятати історію. Нехай цей день асоціюється з весною і ніжністю, чого я собі і всім жінкам бажаю!