_____

Сьогодні важливо не лише дотримуватись заходів безпеки, щоб завадити поширенню коронавірусної інфекції, і зберігати спокій, а й виявляти соціальну відповідальність, використовувати всі можливі резерви для надання допомоги співгромадянам.

Саме таких принципів дотримуються представники районної організації політичної партії «Рідне місто» на Семенівщині: депутати Семенівської районної ради Сергій Семигреєнко та Валерій Книш, які організували посильну допомогу в період надзвичайної ситуації на території України.

Координатор «Рідного міста» Аліна Артеменко спільно із представниками районної ради та райдержадміністрації вивчають потреби медичних закладів. Відтак для комунального підприємства «Семенівська центральна районна лікарня» було закуплено маски, респіратори, нітрилові рукавиці та гліцерин, а також продукти харчування (овочі, крупи, сік та ін.), мед і медові стіки для підтримки імунітету пацієнтів. Надано спецзасоби і для Семенівської підстанції екстреної медичної допомоги та КП «Семенівський центр ПМСД».

У співпраці з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської РДА, де директор – активіст «Рідного міста» Світлана Феніч, налагоджено пошиття масок. Медичну марлю придбали та надіслали усім підрозділам терцентру в Семенівці, Оболоні та Заїчинцях. Окрім того, працівників забезпечили рукавичками та гліцерином, а незахищені категорії населення, яких обслуговують соцпрацівники, – медовими стіками.

Семенівський районний осередок «Рідного міста» скоординовує свою роботу і з сільськими радами. Допомогу захисними засобами надано також Устимівській та Біляківській громадам.

У планах «Рідного міста» – закупити одноразові комбінезони, безконтактні термометри, щитки для захисту обличчя семенівським медикам. Також продовжать постачання марлі для виготовлення масок, рукавичок, респіраторів тощо.