____
За ініціативи голови районної організації політичної партії «Рідне місто» Григорія Рибачова представники політсили посадили хвойні дерева на території Зарізького дендропарку в Оржицькому районі.

Місце для озеленення було обрано не випадково. Як пояснює голова районного осередку «Рідного міста» Григорій Рибачов, саме у 2020 році дендропарку виповнюється 60 років. Символічним є і те, що акція відбулася напередодні 75-річчя перемоги у Другій світовій війні. Тому молоді саджанці туї та ялини було вирішено посадити саме біля братської могили.

Депутат обласної ради від «Рідного міста», директор СФГ «Світанок» Микола Горб наголошує, що ця акція не є одноразовою:

– Сьогоднішній захід – це не одноденна акція, це частина системної роботи, котра ведеться не один рік, – розповідає Микола Миколайович. – Ми щороку поволі відновлюємо біологічний ресурс дендропарку. Саме «Світанок» взяв на себе утримання працівників парку, які дбають про його благоустрій. Приємно, що зарізчани відгукнулося на наше прохання допомогти відродити парк, надати насіння чи саджанці, щоб ця пам’ятка садово-паркового мистецтва залишалася гордістю Оржиччини і оржиччан. Сподіваюся, що за кілька років сюди прийдуть наші діти, оцінять наші старання, і це стане для них гарним прикладом.

В озелененні взяли участь Микола Горб, Олександр Горб, Віта Мироненко та Сергій Сидорчук. До них приєдналися працівники парку та СФГ «Світанок» Оксана Кравченко, Наталія Слинько, Леонід Овдієнко, Костянтин Щербановський, Олександр Щербановський і Василь Коробченко. Дуже скоро молоді саджанці стануть чудовим доповненням паркового простору.

 

Т. ВЕЛЯДА

За матеріалами Районної газети «Оржицькі ВІСТІ»

https://www.facebook.com/orzhvisti.news/