______

У ці травневі дні відзначається День пам’яті та примирення і 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З вдячністю  ми вшановуємо та згадуємо всіх героїв-визволителів, які боролися та вибороли перемогу в найбільш кривавій та жорстокій війні в історії людства.

За ініціативи та участі депутата Полтавської обласної ради Анатолія Попельнюха, актив та депутатський корпус районного осередку ПП “Рідне місто”, поклали квіти до меморіального комплексу “Слава”, Вічного вогню, пам”ятних знаків, пам”ятників, братських могил у міському парку “Перемога”, на знак пошани та подяки загиблим воїнам у Другій світовій війні.

Напередодні Свята депутат Гадяцької районної ради Віктор Оробей та депутат Гадяцької міської ради Олег Боцула привітали ветеранів, які проживають у місті Гадяч. На обліку у Гадяцькій міській громадській організації ветеранів війни та праці перебуває 19 учасників бойових дій та інвалідів війни. Депутати, разом із головою міської організації ветеранів війни та праці Анатолієм Київським, відвідали кожного із них та привітали із великим святом. Під час короткого спілкування ветерани щиро дякували за увагу. У кожного із них своя історія із війною… Десятки мільйонів смертей та скалічених доль – такою найстрашнішою ціною в історії людства у світі відновився мир у 1945-му році…

 

Альона ГЛІК

https://www.facebook.com/groups/691361011285514/