_____

За сприяння голови громадської організації «Рідне село, рідний край», голови районної організації політичної партії «Рідне місто» Володимира Чишка надано допомогу на боротьбу з коронавірусною інфекцією закладам медицини. Зокрема, для КНП «Великобагачанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» закупили спеціальний одяг для захисту медичних працівників від вірусної інфекції майже на 12 тисяч гривень і пральну машину «ВЕКО» для дезінфекції одягу і білизни на суму 8 тис. грн.

Володимир Чишко відгукнувся на ініціативу щодо придбання для Великобагачанської ЦРЛ апарату штучної вентиляції легень і надав безповоротну допомогу в сумі 20 тис. грн.

Не залишилося без уваги звернення сімейного лікаря Ковалівської амбулаторії  Хорольського району І. В. Падусенка про придбання безконтактного термометра, на який було витрачено близько 3 тис. грн.

Хоча в країні запроваджено карантин, проте в населених пунктах, на вулицях і в дворах потрібно підтримувати чистоту й порядок. Тому на прохання голови Кротівщинської сільської ради Володимира Москаленка голова районної організації політичної партії «Рідне місто» Володимир Чишко виділив кошти в сумі майже 12 тисяч гривень на закупівлю мотокоси. І нині вже в селах Кротівщинської сільської ради здійснюють заходи з благоустрою.

Все це вселяє надію на те, що спільні зусилля представників влади, бізнесу і громадськості допоможуть перемогти вірусну інфекцію, що зрештою карантинні заходи відмінять і на повну силу запрацюють підприємства, установи, заклади, а українці повернуться до звичного трудового життя.