______

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ МІСТО»: КОНКРЕТНІ СПРАВИ, А НЕ ПРОСТО ОБІЦЯНКИ

 У той час коли вся країна перебуває на карантині, в особливо складному становищі опинилися люди похилого віку. Інколи в цих людей складається враження, що про них забули. Можливо, інколи це й так. Але до жителів сіл Високе, Удовиченки, Матяші, Левченки, Косяки, Проценки, Дуб’яги, Ступки, Довжик, Бобрівник, Тарасівка, Пірки, Пишненки, Власівка, Горобії та міста Зінькова проявив велику увагу й турботу депутат Зіньківської ОТГ та керівник Зіньківської районної організації Політичної партії «Рідне місто» Андрій Удовиченко. Особливо дорогою і цінною була його увага на 9 травня, в День Перемоги нашого народу в Другій світовій війні. Учасникам і дітям Другої світової війни, а також воїнам-інтернаціоналістам та людям поважного віку, яким уже за 80-т, представники районної організації цієї політичної сили вручили продуктові набори.

 Приємно, коли про тебе дбають

9 травня в оселі більше 150 сімей району завітали представники команди «Рідного міста»: Юрій Дахно, Людмила Лаврик, Сергій Ніколаєнко, Михайло Хоменко, Ніна Церковна, Катерина Дорошенко, Валентина Желізняк, Мотрона Холоша, Тетяна Жмурко, Валентина Шкіль, Світлана Хоменко та інші. Разом із побажаннями здоров’я, миру, радості й благополуччя вони дарували землякам пакети з продуктами — макаронами, гречкою, рисом, горохом, пшоном, пшеничною крупою, цукром, олією, маслом, сардинами, кількою та печивом.

Не часто в наш час побачиш сім’ю, де разом дожили до глибокої старості і чоловік, і жінка. Так, у селах Удовиченки, Тарасівка та Бобрівник сім’ї Павленків, Фесиків та Полюляхів отримали подвійні подарунки.

— Навіть не сподівалася, що цього дня про мене згадають, — зізнається 82-річна Марія Винник із села Проценки. Вона — дитина війни, мати-героїня, виховала сімох дітей.

— Маю більше двадцяти онуків та чимало правнуків, — говорить старенька. — Тобто й увагою начебто не обділена. Втім, все одно приємно, коли про тебе ось так щиро дбають.

— Люди нам дуже раділи, — розповідає депутат Зіньківської міської ради від «Рідного міста» Юрій Дахно. — Переважна більшість із них гостей не чекала, а що отримають подарунок і поготів.

— Мені вперше випала можливість радувати так людей, скільки приємних слів я почув від односельчан села Власівка на адресу команди «Рідного міста» та Андрія Вікторовича, — каже Михайло Хоменко.

 

День Перемоги — найважливіше свято

93-річна Ніна Рудь із міста Зінькова — ветеран Другої світової війни. У 1944 році 17-річною пішла на фронт, воювала зв’язківцем. Отримала поранення, а згодом втратила слух.

— У двері нашої оселі постукали о пів на п’яту вечора, – розповідає її 63-річний син Олексій Рудь. — Скільки радості було в очах мами, що навіть описати важко. Вона вже думала, що ніхто так і не прийде.

Старенька довго говорила із гостями. Згадувала своє героїчне минуле.

— Мені важливі не стільки подарунки, як пам’ять. Нас залишилося вже небагато, — зітхає бабуся. — Чимало однополчан полягло у пекельних битвах тієї страшної війни. А тому День Перемоги для мене — найважливіше свято року.

Давно душа так не раділа

Подарунки від районної організації політичної партії «Рідне місто» отримали й люди, які проживають у Будинку ветерана, що в селі Дейкалівка. Нині там десять бабусь і один дідусь. Найстаршій — 93 роки, ще сімом — далеко за 80-т. Вони не тільки із Зіньківщини, а й з інших районів області.

— Дякуємо за турботу про нас. Сліз не можу стримати, — витирає хусткою почервонілі очі 82-річна Алла Баєвська.

— Для нас це — справжнє свято, — зізнається 84-річна Марія Бондаренко. — Вже давно на душі не було так радісно і благодатно.

Член команди «Рідне місто» Олена Швидка була ініціатором відвідин Будинку ветерана. Каже: навіть і не очікувала такої реакції людей, які там живуть.

— Набожні бабусі хрестили нас, — розповідає вона. — І сміялися, і плакали. А найчастіше запитували: коли ви ще приїдете?

Конкретні справи, а не просто обіцянки

— Із селянами ми не тільки просто спілкувалися. Вони ділилися своїми турботами, повсякденними труднощами, — каже член команди «Рідне місто» Сергій Ніколаєнко. — Чимало із їхніх проблем обов’язково спробуємо вирішити найближчим часом.

— 9 травня для нас — це велике свято, — стверджує вдова учасника Другої світової війни Лідія Косяк із с. Косяки — Так було, є і буде завжди. А що підтримали саме цього дня — це для нас подвійна радість. Мене ніхто так ще не вітав, як «Рідне місто», і на 8 Березня, і на 9 травня, ще й засоби захисту давали. Дай, Боже, цим добрим людям та їхньому очільнику Андрію Удовиченку всіляких гараздів, везіння і, звісно, перемог.

— Така благодійна акція, приурочена святу 9 травня, з боку районної організації ПП «Рідне місто» не є разовою, — стверджує її керівник Андрій Удовиченко. — Ми й надалі допомагатимемо усім зіньківчанам та селянам району, які потребують особливої уваги, а передусім, звичайно, найвразливішим категоріям населення — пенсіонерам, ветеранам, малозабезпеченим. Саме конкретні справи, а не просто красиві слова й обіцянки вважаємо головним постулатом у своїй роботі. Попереду ще буде багато подібних акцій.