___

Вкотре приємно порадували жителів сіл Зіньківського району Ступки, Проценки, Дуб’яги голова районної організації політичної партії «Рідне місто» Андрій Удовиченко та депутат міської ради Юрій Дахно, які передали жителям цих населених пунктів маски багаторазового використання, вкрай необхідні у час карантину.

Голова Проценківської ради ветеранів Валентина Вовк вдячна за таку турботу. Вона розповідає, що представники «Рідного міста» постійно дбають про селян:

— Люди з вдячністю згадують і про паломницьку поїздку напередодні карантину до київських православних та Мгарського, що неподалік Лубен, монастирів. Чекають, коли ці мандрівки після завершення карантину можна буде продовжити.

Нелегкі нині часи як у країні, так і в окремому селі. Так, проценківці, говорить Валентина Вовк, живуть із надією на завтрашній день, сподіваючись, що вдасться перебороти пандемію та повернутися до нормального життя. І додає:

— Ті справи, які розпочав Андрій Вікторович Удовиченко, сподіваємось, будуть мати продовження та приносити нашим людям задоволення й поліпшення матеріального благополуччя.