____

Лідер політичної партії «Рідне місто», голова фракції «Рідне місто» в Полтавській обласній раді Олександр Удовіченко взяв участь у засіданні президії обласної ради.

На засіданні узгодили дату проведення тридцять третьої сесії обласної ради. Вона відбудеться 3 червня 2020 року з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Голови фракцій, разом із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким, а також головою ОДА Олегом Синєгубовим та його заступниками, обговорили питання, що планують розглянути на сесії. Серед них — про затвердження звітів за 2019 рік щодо результатів проведення моніторингу виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2018 – 2020 років; про виконання Програми економічного та соціального розвитку Полтавської області на 2019 рік; про внесення змін та доповнень до ряду обласних програм; про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету в 2020 році, відповідно до Обласної Програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки; про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік; низка майнових та кадрових питань.