____
Анатолій Попельнюх — знана особистість не лише в Гадячі, а й у районі, області, державі. Він — уособлення порядності, благодійності, допомоги, чесності, дружби, поваги, патріотизму. Анатолій Федорович Попельнюх – Заслужений будівельник України, лауреат обласної премії ім. Панаса Мирного в номінації «Благодійна і громадська робота».

І справа тут не лише у досить солідному досвіді чи мудрій цифрі у роках — нещодавно виповнилося 65. Справа тут в іншому — у професіоналізмі, у ставленні до життя, у ставленні до людей. Поважають Анатолія Федоровича за низку позитивних людських рис: вимогливість до себе й навколишніх, здатність сприймати нове й учитися йому, уміння тримати дане слово, а ще шанувати землю, де народився. Які б висоти не доводилося долати, якими б вагомими не були здобутки, він усе життя залишається простим і доступним, щирим і небайдужим.

У свої 65, Анатолій Федорович пройшов усе: армію, виробництво, навчання. Працював бригадиром, завфермою, секретарем парткому. Потім трохи був чиновником, керував у нафтогазовому комплексі цехом, потім отримав виборчу посаду, був заввідділом з питань соціального розвитку села. Два роки очолював Гадяцьке ВУЖКГ.

Його підприємства – ТОВ НВП «Нафтогазсервіс» та КСП «Зелений гай» — працюють, як годинниковий механізм, успішно і злагоджено. Та на досягнутому Анатолій Федорович зупинятися не збирається, зміни для Анатолія Федоровича — це завжди новий крок, відповідальний. Він говорить, що перш ніж зробити щось у житті, потрібно багато чого переосмислити і добряче подумати.

Як депутат Полтавської обласної ради і як представник Гадяцького району кількох скликань, виконує свою місію відповідально. За його участі і сприяння чимало коштів залучено із різних фондів на потреби міста, району. Допомогти ближньому для Анатолія Федоровича — то дійсно потреба душі. Благодійністю він займається давно і не вважає, що це якась особливість. Завжди повторює, що коли стаєш керівником і не любиш своїх людей, то нічого хорошого не вийде. Свої люди для Анатолія Федоровича — це не лише ті, хто працює разом із ним, а й ті, хто оточує його у рідному краї.

Анатолій Попельнюх — багатий батько: має чотирьох дітей — і багатий дідусь: має семеро онуків. Щастя родини багато в чому залежить від стосунків старшого покоління з молодшим. Благополуччя у їхніх сім’ях — це головне для Анатолія Федоровича.

Альона ГЛІК, редактор тижневика «Рідне місто Гадяч»


У день 65-річчя для Анатолія Попельнюха, звісно, найдорожчими були привітання його рідних, а також теплі слова, сказані найближчими друзями і соратниками. Серед них — лідер політичної партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко, який назвав Анатолія Федоровича «Людиною з великої літери»:

— Ми з Анатолієм Федоровичем познайомилися давно. Працюючи головою Полтавської обласної адміністрації, а потім головою обласної ради, я спілкувався з людьми з Гадяча, з тими, хто й донині залишається, так би мовити, двигунами суспільного життя міста й району. Серед них — Анатолій Попельнюх. Він завжди був людиною громадсько активною. Ми з ним багато років ідемо поруч, у нас міцна дружба.

Родом Анатолій Федорович із села під Гадячем, і він — полтавець, українець у всіх глибоких значеннях цих слів. Це великий патріот і свого Гадяцького краю, і всієї Полтавщини. На таких потрібно рівнятися.

Серед головних чеснот Анатолія Попельнюха я б виокремив професіоналізм і людяність. Він усе життя працює. Це людина, яка в нафтогазовій галузі має дуже великий авторитет, тому що Анатолій Федорович усе робить для людей, ставиться до них по-батьківському. Щодо організації роботи, то він, безумовно, фахівець своєї справи і таких людей, як він, у нафтогазовій галузі Полтавщини одиниці.

Це також дуже хлібосольна людина, він про всіх дбає, готовий у будь-який момент прийти на виручку. Гуртує навколо себе інших. Це — взірець комунікатора, таких людей повинно бути більше в суспільстві.

Нас із Анатолієм Федоровичем поєднують і спільні політичні справи. Анатолій Попельнюх — депутат обласної ради і член фракції «Рідне місто». Ви знаєте, які складні були місцеві вибори в 2015 році. І він один із тих, хто серед усіх кандидатів по списку від нашої партії набрав найбільше голосів. Навіть цей момент теж підкреслює великий авторитет, яким користується Анатолій Федорович.

Сьогодні Анатолій Попельнюх допомагає й місту Гадяч, і району. І всі можливості, що є в депутата обласної ради, спрямовує на соціальні проекти, що впроваджують на його рідній землі.

Я зичу йому здоров’я, здоров’я і ще раз міцного здоров’я, тому що саме його він віддавав, багато років працюючи задля суспільного інтересу і блага людей.