______
Вихованці Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О.В. Синяговського у Міжнародний день захисту дітей отримали подарунки від районної організації політичної партії «Рідне місто».

Цьогорічне свято відбувалося в умовах карантину. Тому про якісь широкі й помпезні заходи, як раніше, не могло бути й мови. Втім, представники зіньківської команди «Рідного міста», дотримуючись обмежувальних карантинних вимог, завітали до цього закладу. І, як завжди, не з порожніми руками. Цього разу вони привезли 130 вихованцям із особливими потребами ящики морозива та пакети із солодощами.

— Приїзду гостей, чесно кажучи, навіть не чекали, — ділиться директор будинку-інтернату ім. О.В.Синяговського Марина Приступа. — А тому були їм дуже раді. Раніше в таких випадках наші вихованці завжди влаштовували концерт, ставили сценки. Але цьогоріч, на жаль, через карантин були змушені відмовитися від святкової програми.

— І все ж діти залишилися задоволеними, — приєднується до розмови заступник директора будинку-інтернату Андрій Негода. — Вони у нас добрі й компанійські, завжди люблять до себе увагу, охоче спілкуються. Сумували, що з гостями не вдалося зустрітися. Але поставилися до цього із розумінням.

Начальник відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації, депутат міської ради від ПП «Рідне місто» Юрій Дахно, який разом із колегами вручав подарунки, каже, що таким дітям у наш час доводиться чи не найважче.

— Вони, можливо, у чомусь обділені долею, але ні в жодному разі не увагою з нашого боку, — наголосив він. — Ми подарували їм трохи радощів, підняли настрій. І це надзвичайно приємно.

Директор будинку-інтернату ім. О.В.Синяговського Марина Приступа розповіла, що Зіньківська районна організація «Рідне місто» та особисто її очільник Андрій Удовиченко допомагають їхньому закладу досить часто.

— Ми утримуємо чимале підсобне господарство, вирощуємо овочі, доглядаємо за коровами і птицею, — каже Марина Приступа. — Нам же вони неодноразово надавали й необхідну техніку, привозили й добрива та насіння. Знаємо: коли що не попросимо — завжди підуть назустріч.

— Ця благодійна акція не є одноразовою, — запевнив керівник Зіньківської районної організації ПП «Рідне місто» Андрій Удовиченко. — Ми намагаємося допомагати усім зіньківчанам. Але, звісно, першочергову увагу приділяємо малозахищеним категоріям населення — багатодітним сім’ям, пенсіонерам і, звісно, дітям, адже саме вони — майбутнє нашого міста, району і загалом усієї України.