_____
Депутата Полтавської обласної ради Олексія Порохню нагородили Почесною Грамотою обласної ради з врученням годинника — за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток Полтавщини, плідну депутатську діяльність та активну громадянську позицію.

— Ця нагорода, — каже Олексій Іванович, — це визнання того, що я, наша команда – політична партія «Рідне місто» — йдемо завжди назустріч людям, працюємо для того, щоб наш Чутівський край був більш економічно й соціально розвинутим, всю нашу енергію спрямовуємо на те, щоб він розквітав.

Щодо останнього, то це сказано і в прямому значенні теж. Адже завдяки підтримці Олексія Порохні на території Петрівської ОТГ Чутівського району висаджено троянди. Взагалі, двомісячний карантин, пов’язаний із поширенням коронавірусної інфекції, зовсім не вплинув на активну громадську діяльність Олексія Порохні.

— Як і завжди навесні, ми багато працювали, щоб навести порядок у нашій Петрівській громаді, — розповідає Олексій Іванович. — викорчовували дерева, косили траву, впорядковували й оновлювали паркові зони і багато іншого.

Поряд з таким керівником і людям, які його оточують, ніколи впадати у відчай від світових катаклізмів — і в полі фермерського господарства, і на території району роботи чимало. Тим більше, доводиться цього року долати ще й природні аномалії.

— З трудом, але ми з усім впоралися, — коротко говорить Олексій Порохня.

Він не любить зайвих слів і вважає, що про особисті досягнення говорять реальні справи і вдячність людей.