_____
У Полтаві нагородили переможців і учасників шахматного турніру «Полтавська битва-2020». Змагання тривали три дні, у них взяли участь 30 шахістів різного віку.

Турнір відбувся завдяки підтримці політичної партії «Рідне місто». Її лідер, а також голова обласного відділення Національного олімпійського комітету Олександр Удовіченко, звертаючись до учасників, сказав:

— Я патроную федерації різних видів спорту. Втім, федерація шахового спорту об’єднує представників різних вікових категорій, ентузіастів. І в минулому, коли я очолював Полтавську обласну державну адміністрацію, теж підтримував розвиток шахового спорту. Тож вітаю вас і зичу залишатися із шахами, отримувати задоволення від цього унікального виду спорту, адже він дає можливість розвиватися передусім розумовим здібностям.

Соратник Олександра Удовіченка — директор Полтавського регіонального управління «ПриватБанку» Олександр Цись подякував і дорослим, і дітям за те, що взяли участь у змаганнях. Незважаючи на зайнятість, він відстежував хід турніру, адже і сам завзятий шахіст.

Олександр Удовіченко і Олександр Цись вручили грамоти і грошову винагороду призерам «Полтавської битви-2020»: Максиму Маркевичу (1 місце), Богдану Тимченку (2 місце), Григорію Щербову (3 місце), переможцю серед ветеранів — Володимиру Цушку, серед людей з інвалідністю — Віктору Бардару, серед дітей до 14 років — Тарасу Руденку, серед юнаків до 20 років — Володимиру В’язовському.

Цього року грошову винагороду отримали не тільки переможці, а й усі учасники шахового турніру.

Переможець «Полтавської битви-2020» Максим Маркевич, який брав участь від Вінницької федерації шахів, відзначив активну роботу Полтавської федерації і був приємно вражений, що такі люди, як очільник партії і його соратники приділяють стільки уваги розвитку спорту на Полтавщині.

Голова федерації шахів Полтавської області Григорій Щербов подякував спонсорам — політичній партії «Рідне місто» за можливість такого спортивного свята, адже не маючи фінансової і організаційної підтримки, багато інших областей України не в змозі проводити подібні змагання. Саме тому на Полтавщину приїжджають учасники з інших регіонів. Більше того, директор Полтавського регіонального управління «ПриватБанку» Олександр Цись анонсував наступний шаховий турнір:

— Під кінець літа під егідою політичної партії «Рідне місто» ми проведемо аналогічний турнір у Миргороді з чималим призовим фондом.

Так що ласкаво просимо!