Менше року пройшло з тих пір, як голова Котелевської районної ради, член команди політичної партії «Рідне місто» Василь Тимошенко запланував реконструкцію шкільних харчоблоків відповідно до вимог НАССР — стандартів світового рівня. І вже сьогодні такий харчоблок має Котелевська загальноосвітня школа № 1 ім. С. Ковпака, а також ремонтують харчоблок Великорублівської школи.

Василь Тимошенко не дає пустопорожніх обіцянок, йому ліпше говорити про те, що зроблено.

— Цього року ми створили два шкільні округи і дві опорні школи. В опорних школах зайнялися зміцненням матеріальної бази, придбали для них два шкільних автобуси, — розповідає він. — Крім харчоблоків, спорудили для дітей внутрішні туалети, зокрема у Великорублівській школі. У Котелевській ЗОШ № 1 обладнали клас військово-патріотичного виховання з тиром. Для надання послуг районною лікарнею закупили медичної апаратури на три мільйони гривень. Районна рада на капітальний ремонт будинку культури, зокрема спортивної зали й покрівлі, виділила 1,5 мільйона гривень, а днями на сесії плануємо спрямувати два мільйони гривень на реконструкцію площі ім. С. Ковпака перед будинком культури. Капітально відремонтували районний стадіон: відновили доріжки, трибуни.

За цим переліком і цифрами — відповідальна позиція сімох депутатів Котелевської районної ради від партії «Рідне місто». Інколи й безпосередня їхня участь. Так, у Більську і Великій Рублівці спорудили футбольні поля зі штучним покриттям, на що з районного бюджету пішло 400 тисяч гривень, а ще 500 тисяч виділив зі свого господарства депутат від «Рідного міста» Олексій Бовдир.

Василь Тимошенко жалкує за одним — не вдалося територіально зберегти Котелевський район у вигляді однієї об’єднаної  громади. Знайшлися громадські активісти, які, як кажуть, не знаючи броду полізли у воду. Їх підтримав народний депутат — і тепер район розділено на дві ОТГ:  Котелевську й Великорублівську.

— Велика Рублівка і села, що увійшли до цієї ОТГ, малобюджетні, — говорить Василь Петрович. — Фінансове наповнення громади буде слабке, ми завжди розподіляли туди кошти районного бюджету. Не знаю, як вони існуватимуть. Щодо Котелевської ОТГ, то такий поділ для неї на краще: можна більше уваги приділити самій Котельві і селам довкола, адже основні платники податків Котелевщини — саме в цих населених пунктах.

Як би там не було, районна команда «Рідного міста» готова взяти участь у виборах до місцевих органів влади, говорить Василь Петрович:

— У нас у «Рідному місті» хлопці й дівчата авторитетні, до нас позитивно ставляться люди. Ми будемо гідно боротися.

Сам Василь Тимошенко побореться за посаду голови Котелевської ОТГ. Сміливості у прийнятті рішень і вагомого досвіду йому не позичати.

— До цього часу в нас ОТГ не було — і Котелевщина була в передовиках. До нас возили представників інших районів переймати досвід, нас завжди ставили у приклад. Тож у цьому напрямі буду й далі йти: зміцнюватиму матеріальну базу навчальних, медичних, спортивних, культурно-освітніх закладів. Нового не вигадаю — робитиму все можливе, щоб моїм землякам жилося в громаді добре.