.

Команда Миргородської міської організації політичної партії «Рідне місто» прагне зробити своє рідне місто чистішим. Тому днями організували суботник.

Навести лад вирішили на території стадіону, адже це  — об’єкт інфраструктури, який найчастіше відвідують миргородці. Тим більше нині його реконструюють.

Член команди Олександр Петренко в соціальній мережі про виконану роботу написав так: «Висапали між плитами траву, очистили трибуну, викосили очерет та сухостій, підсипали землю до відмосток». За надану техніку та створення належних умов для проведення суботника він подякував однопартійцю — депутату Миргородської міської ради О. Цисю, а також керівникам підприємств «Промінь –Приват» — В. Михайленку і «Миргородський комбікормовий завод» О.Мельнику.

Ольга Марченко, яка брала участь у впорядкуванні стадіону, висловила у фейсбуку враження від корисної праці: «Надзвичайно активний та злагоджений колектив. Отримала море задоволення! Такі заходи необхідні». А депутат Миргородської міськради Валентина Фененко згадала слова класика: “Якби кожна людина на клаптику землі своєї зробила все, що вона може, якою б прекрасною була земля наша”.