.

На президії Кременчуцької міської ради обговорили проект рішення, запропонований головою депутатської фракції партії «Рідне місто» Олександром Роженком на сесію міської ради, що відбудеться 27 серпня. Про це повідомив депутат міськради від політичної партії «Рідне місто» Олександр Плескун.

Проект стосується  врегулювання питання повірки загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії. Як сказано у пояснювальній записці до нього, «чинне законодавство покладає обов’язок здійснювати періодичну повірку, обслуговування, ремонт та заміну вузлів обліку теплової енергії на виконавця комунальних послуг». У проекті рішення пропонується з метою дотримання діючого законодавства та «недопущення перекладання на споживачів відповідальності за проведення повірки загальнобудинкових засобів обліку теплової енергії…покласти на КП «Теплоенерго» обов’язок забезпечити контроль за своєчасністю проведення періодичної повірки загальнобудинкових засобів обліку теплової енергії, що перебувають на балансі КП «Теплоенерго». Крім того, Олександр Роженко пропонує «зобов’язати КП «Теплоенерго» забезпечити виконання робіт з повірки загальнобудинкових засобів обліку теплової енергії, строк повірки яких закінчується у 2020-2021 роках». А витрати на повірку лічильників компенсувати «у відповідності до норм чинного законодавства».

Таким чином депутати Кременчуцької міської ради від партії «Рідного міста» відреагували на численні звернення кременчужан, які вкрай обурені намірами комунального підприємства самоусунутися від вирішення цієї проблеми, та знайшли законні шляхи її вирішення.