.

Щодня на гадяцькому міському стадіоні «Колос» збирається молодь для занять спортом. Дівчата та хлопці грають у волейбол. Створюють по кілька команд і влаштовують імпровізовані змагання. Юні спортсмени навіть не звертають уваги на жахливий стан волейбольного поля та сітки.

Про завзятість молоді і їхні проблеми дізналися члени гадяцької команди «Рідного міста» Віктор Оробей та Олена Глік. Новеньку сітку та кілька м’ячів вони передали юним спортсменам вже за кілька днів.

– Я активно підтримую здоровий спосіб життя і завжди підтримую молодь у її бажанні бути здоровими й активними, – каже Віктор Оробей.- Чим більше наша молодь займається спортом, тим здоровішим буде наше майбутнє.

– Мені завжди приємно спілкуватися з такою молоддю, – говорить Олена Голік, – люблю активних, позитивних, ініціативних молодих людей. Поважаю і намагаюся прислухатися до їхньої думки. Впевнена, що саме за ними успішне майбутнє нашої громади. Їх просто треба підтримати і допомогти, навіть у малому бажанні.

Команда «Рідного міста» не кидає слів на вітер, а конкретними справами вирішує проблеми різних категорій населення, поліпшуючи якість життя кожного жителя громади.