____
3 вересня у Полтаві відбулася нарада з керівниками районних партійних організацій та начальниками виборчих штабів політичної партії «Рідне місто». На порядку денному — питання участі партії у місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня цього року, та формування списків кандидатів у депутати рад різних рівнів.

Політична партія «Рідне місто» нині має більше 200 своїх представників у сільських, селищних, міських радах Полтавщини, а також в обласній. Сьогодні команда активно працює над тим, щоб взяти гідну участь у виборах.

— Ми висуваємо кандидатів майже до всіх 60-ти об’єднаних територіальних громад Полтавщини, до рад новоутворених районів. Ми формуємо список із 84 кандидатів до обласної ради. У нас є амбітні плани щодо голів більшості об’єднаних територіальних громад, — зазначив лідер партії Олександр Удовіченко.

Очолити об’єднану територіальну громаду Полтави — саме таке завдання ставить перед собою лідер команди «Рідне місто» Олександр Удовіченко:

— За останні десять років обласний центр перетворилася на руїну. Полтаві потрібні досвідчені господарники. Саме тому я йду в мери Полтави, щоб разом зі своєю командою повернути місто обличчям до людей. Тільки професіоналізм — гарантія результату.

Формуючи списки кандидатів до рад різних рівнів, необхідно звертати увагу на те, щоб людина була авторитетною у тій місцевості, де живе. Щоб вона була не тільки професіоналом своєї справи, а й розумілася на соціально-економічних процесах.

— Нині нам доводиться займатися доволі копіткою справою — формувати списки кандидатів у депутати. Кожен із них — це особистість, яка вже має певні досягнення в житті, справжній лідер у своєму регіоні. Та найголовніше — щоб ця людина завжди ставала на захист інтересів своїх виборців, оперативно вирішуючи наболілі проблеми громади, — наголосив керівник обласного штабу політичної партії «Рідне місто» Микола Перепелиця.

Політична партія «Рідне місто» не має керівників на всеукраїнському рівні. Це партія, яка добре знає переваги і недоліки соціально-економічного розвитку Полтавської області. Її члени обізнані з проблемами громад, і програма партії спрямована на їх конкретне вирішення. Саме це й повинно привабити людей.

Остаточні списки кандидатів у депутати будуть затвердженні на обласній конференції політичної партії «Рідне місто» вже за кілька днів.