_____

5 вересня в Україні стартувала виборча кампанія, і політичні партії офіційно розпочали свою пропагандистську роботу. Деякі з них лише тепер стали проявляти свою активність, тоді як представники партії «Рідне місто», щоденно дбаючи про поліпшення добробуту громад Полтавщини, продовжують і далі це робити. Які шанси має «Рідне місто» з огляду на те, що на виборах до місцевих органів влади доведеться конкурувати із політичними силами всеукраїнського масштабу? Про це розмірковує лідер партії, голова однойменної депутатської фракції в Полтавській обласній раді Олександр Удовіченко.

Соціологічні дослідження і думка жителів Полтавщини

Сьогодні мало не кожен ЗМІ демонструє соціологічні дослідження, ми розуміємо, що деякі з них є замовленням тієї чи іншої політичної сили. Тому спиратися на такі немає сенсу. Хоча і без соціологічних досліджень видно, що кілька політичних сил в області стрімко нарощують рейтинги. Деякі на цьому шляху вдаються до порушення виборчого законодавства — підкупу виборців. Для нас це неприйнятно, ми звикли конкретними справами доводити свою політичну спроможність. Люди це розуміють і довіряють не тому, хто влаштовує феєрверки, а тому, хто забезпечує лікарні, школи, дитсадки необхідними засобами, хто робить дороги, прибирає сміття, освітлює вулиці, хто не забуває про найвразливіші верстви населення.

Саме таким чином, через довіру людей, представникам «Рідного міста» вдалося 22 грудня минулого року на перших виборах у 6 новостворених об’єднаних територіальних громадах області отримати 20 мандатів. Це був другий результат після провладної партії «Слуга народу». Ми нині об’єктивно оцінюємо політичну ситуацію на Полтавщині, тож маємо надію на те, що результат виборів-2020 буде не гіршим.

Вибори і децентралізація

Політична партія «Рідне місто» нині має більше 200 своїх представників у сільських, селищних, міських радах Полтавщини, а також в обласній. Це те, чого вже вдалося досягнути, і ми вдячні нашим виборцям за довіру.

Сьогодні наша команда працює над тим, щоб знову взяти участь у виборах на всіх рівнях місцевого самоврядування. Ми висуваємо кандидатів майже до всіх 60-ти об’єднаних територіальних громад Полтавщини, до рад новоутворених районів. Ми формуємо список із 84 кандидатів до обласної ради. У нас є амбітні плани щодо голів більшості об’єднаних територіальних громад.

Уся ця підготовка відбувається в складних умовах, адже вибори до місцевих органів влади проходять в умовах децентралізації і зміни територіального устрою. Крім того — за новими правилами, прописаними у новому Виборчому кодексі. Та дещо залишається незмінним — до місцевих органів влади передусім обирають конкретну людину, а вже потім звертають увагу на її політичну приналежність. Тому наша політична сила делегує таких кандидатів, які користуються повагою у своєму місті, селищі, селі, мають незаперечний авторитет. Вони своїм прикладом показують, як можна вміло господарювати або управляти колективом, як досягати результатів. Кандидати від «Рідного міста» — це ваші земляки, люди, яким ви довіряєте.

Полтава і полтавці

Місто Полтава — обличчя нашої області. Гадаю, всі з цим погодяться. Але в останнє десятиліття обласний центр став перетворюватися на руїну. Головна причина крилася в тому, що при владі не було справжніх професіоналів. Коли останнім часом члени команди «Рідне місто» взялися за найвідповідальніші галузі соціально-економічного життя Полтави, вона почала потроху оживати і перетворюватися на ту, що оспівана в піснях. Це ще раз довело головну ідею нашої партії — при владі мають бути господарники. Я ж хочу, щоб Полтава нарешті стала містом, у якому всім комфортно жити. Саме тому я йду в мери Полтави, щоб разом зі своєю командою повернути місто обличчям до людей. Тільки професіоналізм — гарантія результату.