.

У березні 2018 року в Кременчуці після ремонту поновив роботу опорний пункт поліції за адресою вул. Правобережна, 50. Передбачалося, що дільничні інспектори здійснюватимуть прийом громадян постійно. Але багато місцевих мешканців не змогли потрапити до опорного пункту. З проханням втрутитися в ситуацію вони звернулися до депутата Кременчуцької міської ради від політичної партії «Рідне місто» Олександра Плескуна.

Олександр Плескун, зі свого боку, на останній сесії міської ради поставив це питання перед начальником Кременчуцького відділу поліції Іваном Жуком. Він зазначив: «Мешканці вже неодноразово зверталися до мене з проханням втрутитися в ситуацію, адже коли б вони не намагалися звернутися зі своїми скаргами чи проблемами до інспекторів, двері опорного пункту для них були зачинені. Для спілкування з дільничним їм необхідно було відвідувати відділення поліції №1 по вул. Івана Приходька, 69, що є доволі незручно для мешканців Раківки, тим більше маючи під боком опорний пункт. Також відстежується небажання дільничних інспекторів спілкуватися з громадянами, допомагати в оперативному вирішенні їхніх скарг».

Олександр Плескун у своєму зверненні до головного поліцейського Кременчука Івана Жука поставив вимогу найшвидше вирішити питання щодо отримання від Кременчуцького відділення поліції пояснення щодо причин бездіяльності опорного пункту та забезпечення його відновлення. Депутати це звернення підтримали.