______
Ми команда однодумців, які живуть у Лозівський тергромаді і прагнуть розвитку для рідного краю. Не будемо приховувати, до нас надходили пропозиції від відомих партійних брендів щодо участі у виборах під їхніми пропароми, але виставляли умови, до яких ми не можемо пристати. Йти в політичне рабство – це не наш шлях.

Стояти з простягнутою рукою в столичних приймальнях не наш вибір. Бути маріонетками в руках затятих політиканів не дозволяє совість та довіра, яку ви нам виявили.
І доля дала нам той подарунок, ту можливість, яку ми можемо використати на користь Лозівщини. Наш земляк з Орільки Удовиченко Олександр Васильович, який очолював Полтавську обласну раду та двічі керував Полтавщиною на посаді голови облдержадміністрації, очолив Всеукраїнську політичну партію «Рідне місто». В спілкуванні з ним ми дійшли висновку, що тільки формуючи політичну партію з «низів», в сплаві досвіду, професіоналізму та молодості можливо досягти результатів, дати новий подих рідному місту, рідній громаді.

Ми спокійно, без патетичних вигуків, без «коліноуклінства» йдемо своїм шляхом. Наша мета – розвиток рідної громади, подолання труднощів, котрі поставали й досі постають перед Лозівщиною. Й системним змінам бути.

Ми адресуємо цю розповідь не тільки нашим прихильникам, а і всім лозівчанам, які переживають за долю міста, громади. Читайте, аналізуйте, думайте, робіть самостійні неупереджені висновки, відкидаючи безпідставні чутки чи навмисно поширювану дезінформацію. Нам потрібні мислячі однодумці.

Рідне місто – Лозівщина